Problem z usunięciem SpyHunter

Rozwiązany/Zamknięty
Radian48 - 23 sty 2015 o 14:36
 swojak4u - 13 lis 2016 o 00:46
Dzień dobry,

Mam Problem z usunięciem SpyHunter 4. Gdy usuwam w Panelu sterowania to wyświetla się okienko: "Enigma Software Installer" i proponuje wybór języka. Próbowałem używając funkcji AVG - zniszcz trwale, wtedy otrzymuję komunikat: "Niestety, nie można zniszczyć tego pliku. Otworzony jest w innym programie. Zamknij program i spróbuj ponownie". Co to znaczy? Nie otwierałem go. Jak go usunąć?
Pozdr.


6 odpowiedzi

Krasher Posty 87 Data rejestracji środa 9 lipiec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 22 styczeń 2016 15
23 sty 2015 o 15:24
Hej

Tak, w ogóle to SpyHunter jest fałszywym programem antywirusowym a tak serio to masz sporo cech wirusa, właśnie chociażby to, że są problemy z odinstalowaniem.

A jak usuwałeś przez Panel sterowania/ dodań usuń programy to usuwałeś to w trybie normalnym czy awaryjnym? Jak w standardowym to spróbuj włączyć tryb awaryjny i tak to usunąć.

Jakby nie dało rady, to możesz użyć albo

1) Microsoft FixIT Uninstall (więcej tutaj https://support2.microsoft.com/en-us/help/2970908/how-to-use-microsoft-easy-fix-solutions

albo

2) Revo Uninstaller - w wersji demo jest do pobrania za darmo.
4
A jak klikasz w menu start i tam jest ten program i w niego klikasz to się nie wysuwa opcja Uninstall? Czy jak klikasz w tą opcję to się nie da?
0
marekkotek
26 lut 2015 o 14:50
spyhunter to wyjatkowo smierdzące gówno
0
marekkotek > kiri
26 lut 2015 o 14:52
microsoft fix ząda kodu produktu a ja go nigdzie nie mogę zanleżć
0
zielony Posty 144 Data rejestracji środa 9 lipiec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 12 październik 2016 72
26 lut 2015 o 17:44
no to spróbuj z Revo Uninstaller
0
patra > marekkotek
29 maj 2015 o 14:22
mam to samo nie moge znaleźć kodu produktu nigdzie :(
0
Meastrio Posty 402 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 1 sierpień 2017 286
Zmodyfikowany przez Meastrio dnia 23/01/2015 o 15:34
Jest filmik instruktażowy na YB https://www.youtube.com/watch?v=mcvr3l1VEMU
ale moim zdaniem strasznie skomplikowany i ostatecznie nie wiadomo, czy się odinstalowało, ale... ja widzę jeszcze jedno wyjście - przywrócenie ustawień fabrycznych komputera.

Wprawdzie stracisz wszystkie dane i ustawienia, no ale tego świństwa też się pozbędziesz raczej. Ustawienia fabryczne zwykle są skuteczne w takich przypadkach.

Do ta?ca i do ró?a?ca!
2
mi tez pomógł RevoUninstaller, a z spyhunter tez meczylem sie bardzo dlugo
1
W Menu-Start SH nie był widoczny. Część plików usunałem w z ProgramFiles. To co zostało próbowałem usunąć w trybie awaryjnym i nie udało się. Microsoft FixIT Uninstall nie wykrył automatycznie błędów związanych SpyHunter. Gdy próbowałem "ręcznie" to chciał kod produktu, którego nie znam i nie mogłem nigdzie znaleźć.
Dopiero przy użyciu RevoUninstaller udało sie usunąć SH. Komputer od razu zaczął szybciej działać.
Dziękuję
0
monti4 Posty 69 Data rejestracji poniedziałek 10 listopad 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 27 wrzesień 2017 71
25 sty 2015 o 11:17
to dobrze, że się udało, ale wychodzi na to, że ze SpyHunter to jest loteria, bo ja znam przypadki, że Revo Uninstaller też nie dawał rady, a z kolei Microsoft Fix It tak, no ale najważniejsze, że się udało :)
0
revo nie widzi u mnie spy huntera wiec go nie usunie a zawsze ptrzy włączeniu kopma włącza sie skanowanie spy huntera jak to świństwo usunąć?
0
były robione próby z Microsoft Fix It? http://support2.microsoft.com/mats/program_install_and_uninstall/pl no i co się pojawia, jaki komunikat przy próbie dezinstalacji poprzez Panel sterowania/Dodaj i usuń programy?
to samo?
0
Dołącz do nas!