Czy warto kupić PS4?

Rozwiązany/Zamknięty
dark ego - 9 gru 2014 o 08:32
 dark ego - 22 gru 2014 o 18:13
Nie miałem nigdy konsoli jeszcze, warto to kupić? Czy lepiej Xboxa?

6 odpowiedzi

panda0001 Posty 88 Data rejestracji środa 9 lipiec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 20 maj 2016 17
9 gru 2014 o 12:56
Konsole są na pewno tańsze niż dobry komputer do gier, więc warto, jak CI nie zależy na super hiper efektach graficznych, tylko po prostu na fajnej zabawie i możliwości gry online albo offline. Ja wolę PS4 niż XBoxa, ale to ze względu na politykę Sony, która podoba mi się bardziej niż ta Microsoftu. Miałam kiedyś Xboxa i szczerze to nie widzę różnicy poza upodobaniami na korzyść jednej czy drugiej.
0
WilkRobert Posty 325 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 20 marzec 2019 278
9 gru 2014 o 14:41
z konsolą masz mniejsze prawdopodobieństwo, że jakaś gra ci nie pójdzie. Jak grasz na kompie to przy każdej grze musisz sprawdzać wymagania systemowe, a i tak nie masz pewności, Z konsolą po prostu kupujesz grę w wersji na konsole i wszystko pięknie chodzi.
Dlatego ja polecam konsolę, ale Xbox One
0
Warto!
gra na konsoli jest milion razy bardziej emocjonująca niż gra na komputerze.
bez dwóch zdań!
0
Meastrio Posty 402 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 1 sierpień 2017 286
16 gru 2014 o 10:26
Wydaje mi się, że wszystko zależy od tego ile grasz, jaki masz komputer.
Jeśli grasz dużo i komputer masz średni - warto.
Jeśli miałbym mocny komp z dobrą grafiką - zastanawiałbym się.

Taka konsola to jednak spory wydatek.
0
Ogólnie PS4 się opłaca, bo Sony ma lepszą politykę niż Microsoft, ale tak czy inaczej się musisz przygotować na to że za jakiś czas wyjdzie nowa generacja konsoli i znów będzie trzeba nowe gry kupować, bo gry na PS4 nie będą działać na następcy. Z drugiej strony w kompie to też jest kwestia polepszania parametrów bo taki Wiedźmin Ci nie pójdzie na przykład na PC ze słabą grafiką.
0
no właśnie komputer mam o średnich parametrach, więc się skuszę na ps4, bo po tym co piszecie to spoko to wygląda, a nowe gry no trudno, na coś kasę trza wydać ;D
0
Dołącz do nas!