Jak doładować komuś konto w Orange na kartę?

Rozwiązany/Zamknięty
Anonimowy - 19 maj 2014 o 11:32
 zibi - 7 lut 2015 o 17:10
Witajcie, czy ktoś wie jak można doładować konto komuś innemu w Orange? Wiem, że to może banalne pytanie, ale nigdy tego nie miałem okazji robić, a teraz akurat potrzebuję. Pomożecie?

6 odpowiedzi

Hej, pierwszy warunek jest taki, że ta osoba musi mieć też numer w Oragne (i Ty i ona) inaczej nie da rady.

Resztę informacji znajdziesz tutaj:

Jak doładować komuś konto w Orange na kartę
126
Ważne żeby wpisać kod 14 cyfrowy, spacja numer tel i ponowie powtórzyć numer tel osoby której chcemy doładować konto po nr 501700700
24
Partanna Posty 293 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 27 lipiec 2017 552
19 maj 2014 o 18:17
Ale SerHamster to na pewno wie, więc tak wysyłasz smsa pod numer 501700700, a w tym smsie musisz napisać kod doładowujący (ten 14-cyfrowy) zrobić spację a potem numer osoby, której robisz prezent :D
16
Cześć jeżeli chcesz w szybki sposób doładować komuś konto lub sobie polecam serwis www.doladujtelefon.pl . Bardzo fajna opcja która nie wymaga od nas żadnego nakładu pracy . Działa to w bardzo prosty sposób . Korzystam już z tego ponad rok i zawsze wszystko w porządku było :D Mam nadzieje że pomogłem . Dodam jeszcze że obecnie jest wiele tego typu serwisów lecz na większości czeka się bardzo długo na doładowanie tu błyskawicznie !
8
Dzięki Partanna, doładowałem :)
3
Ludzie technika troszkę poszła do przodu większość ma smartfony więc proszę aplikacja mPotwór (działa na 3 najpopularniejszych systemach) i bez problemu na zasadzie pre-paid można doładowywać numer sobie czy też dowolny numer w dowolnej sieci więc te wszystkie problemy znikają. Do tego twórcy aplikacji współpracują z sieciami co sprawia, że praktycznie stale są dostępne jakieś promocje za doładowania. Co też może zachęcić. Sama obsługa aplikacji jest banalna więc też nikt nie powinien mieć z tym problemu. Także miłej zabawy.
0
Jedno pytanko, działa tylko przy doładowaniach do Orange czy do innych sieci też?
0
SK > Anonimowy
7 lut 2015 o 14:06
"Do tego twórcy aplikacji współpracują z sieciami " no napisane jest wołami, ze z różnymi sieciami na stronie jest info.
0
no jest info, ale jest też napisane, że do niektórych sieci nie działa w komentarzach
0
no i massz, odpowiedzi to się już nie doczekasz tylko reklama appki...
0
Dołącz do nas!