Co zrobić, żeby nie rozładowywał mi się telefon?

Rozwiązany/Zamknięty
Krasher Posty 87 Data rejestracji środa 9 lipiec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 22 styczeń 2016 - 1 sie 2014 o 15:53
 Magda - 21 paź 2015 o 18:06
Hej, chodzi mi o Samsung Galaxy 3, strasznie się w nim szybko rozładowuje bateria i np jak rano naładuję, to jak wracam z pracy pociągiem czy coś, to już popłudniu jest rozładowwane i się nie może nikt do mnie dodzwonić. Da się coś zrobić, żeby ten telefon się rozładowywał przynajmniej przez 24 godziny? albo żebym mógł korzystać nie wiem, chociażby muzyki posłuchać czy coś?
Zobacz również:

5 odpowiedzi

Edyta Pukocz Posty 347 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Współpracownik Ostatnio zalogowany piątek 7 styczeń 2022 7 629
Zmodyfikowany przez technomix dnia 27/05/2015 o 09:42
Witaj Krasher, jeśli widzisz, że poziom baterii słabnie, możesz włączyć tryb samolotowy na przykład, oszczędza baterię. Spójrz również na tę poradę Jak zaoszczędzić baterię w smartfonie, również jest tu kilka pomocnych informacji.
Edyta Pukocz

redaktor & social media manager - CCM Polska

7
w Stanach są do kupienia takie przenośne baterie czy tam ładowarki, w sensie, że ładujesz to w domu i potem bierzesz taki akumulator z sobą i jak Ci pada bateria to podłączasz baterię do tego źródła zasilania.
2
zmniejszyć jasność ekranu
pozamykać otwarte aplikacje
wyłączyć wifi i bluetootha jak ich nie używasz
2
i ja dodam, korzystać z jak najmniejszej ilości apek, bo one niestety zżerają baterię straszliwie
0
Krzyska Posty 147 Data rejestracji czwartek 8 maj 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 8 marzec 2016 106
4 sie 2014 o 10:48
Ale nie wiadomo, czy w Polsce można takie dostać , a tryb samolotowy to jest ok opcja, wprawdzie nikt nie może do Ciebie dzwonić, ale bateria trzyma na jakieś wyjątkowe sytuacje.
1
Krasher Posty 87 Data rejestracji środa 9 lipiec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 22 styczeń 2016 15
4 sie 2014 o 10:50
fajne pomysły, a tą łądowarką to się zaintetresuję czy to można jakoś zdobyć, dzięki
1
Włusz baterie do zamrażalnika. Powinna Starczy ci na 2 tygodnie.
0
Dołącz do nas!