Pytania dotyczące języka programowania wizualnego

Zamknięty
ocasaenva Posty 2 Data rejestracji piątek 10 marzec 2023 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 12 marzec 2023 - 10 mar 2023 o 19:20
ocasaenva Posty 2 Data rejestracji piątek 10 marzec 2023 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 12 marzec 2023 - 12 mar 2023 o 16:18

cześć wszystkim,

w tym semestrze chodzę na zajęcia z programowania wizualnego. jeszcze nie zacząłem, ale wiem, że jest projekt dla klasy. widziałem zadanie i wszystko, co mówi, to to, że muszę używać wizualnego języka programowania.

chciałem stworzyć machine typu gra wideo, który działa jak kinect. gdzie możesz poruszać rękami lub ramionami w określonym ruchu, a gra zareaguje. widziałem kilka samouczków pythona używających cvzone lub czegoś podobnego. nie przyglądałem się zbytnio, ponieważ idk, jeśli jest to uważane za wizualny język programowania. więc teraz pytania.

co to jest język vice president? będziemy używać maxa, który według mojej wiedzy ma coś wspólnego z dźwiękiem i syntezatorami. z tego, co widziałem, vpl to coś w rodzaju podstaw. gdzie są bloki i rzeczy, które łączysz ze sobą, aby coś zrobić. jeśli tak, to mam pytanie uzupełniające.

jaki język programowania wizualnego. czy mogę użyć do stworzenia gry ze śledzeniem dłoni, czy naprawdę po prostu do stworzenia gry?

btw, idk, jeśli to jest ważne, ale nie używałem czegoś takiego jak scratch od 6 lat. większość mojego doświadczenia dotyczy języków interpretacyjnych i kompilowanych.

1 odpowiedzi

ocasaenva Posty 2 Data rejestracji piątek 10 marzec 2023 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 12 marzec 2023
12 mar 2023 o 16:18

cześć wszystkim,

w tym semestrze chodzę na zajęcia z programowania wizualnego. jeszcze nie zacząłem, ale wiem, że jest projekt dla klasy. widziałem zadanie i wszystko, co mówi, to to, że muszę używać wizualnego języka programowania.

chciałem stworzyć machine typu gra wideo, który działa jak kinect. gdzie możesz poruszać rękami lub ramionami w określonym ruchu, a gra zareaguje. widziałem kilka samouczków pythona używających cvzone lub czegoś podobnego. nie przyglądałem się zbytnio, ponieważ idk, jeśli jest to uważane za wizualny język programowania. więc teraz pytania.

co to jest język vice president? będziemy używać maxa, który według mojej wiedzy ma coś wspólnego z dźwiękiem i syntezatorami. z tego, co widziałem, vpl to coś w rodzaju podstaw. gdzie są bloki i rzeczy, które łączysz ze sobą, aby coś zrobić. jeśli tak, to mam pytanie uzupełniające. https://tweakbox.mobi/

jaki język programowania wizualnego. czy mogę użyć do stworzenia gry ze śledzeniem dłoni, czy naprawdę po prostu do stworzenia gry?

btw, idk, jeśli to jest ważne, ale nie używałem czegoś takiego jak scratch od 6 lat. większość mojego doświadczenia dotyczy języków interpretacyjnych i kompilowanych.

issue got solved!

0
Dołącz do nas!
Zobacz również