Konwersja strefy czasowej zastępowania tekstu?

Zamknięty
ekasboyan Posty 2 Data rejestracji piątek 31 marzec 2023 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 1 kwiecień 2023 - 31 mar 2023 o 20:06
ekasboyan Posty 2 Data rejestracji piątek 31 marzec 2023 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 1 kwiecień 2023 - 1 kwi 2023 o 15:23
Jestem pewien, że istnieje sposób, aby to zrobić, ale jestem po prostu zbyt głupi, aby to rozgryźć. Czy istnieje aplikacja (taka jak atext, keyboard maestro, alfred lub coś innego), która po wpisaniu skrótu wyświetla wyskakujące okienko, w którym mogę wprowadzić czas lokalny, a następnie wybrać lokalizację/strefę czasową i mieć wprowadzony czas zostanie automatycznie przeliczony na czas w docelowej strefie czasowej?

Dużo pracuję z witrynami w Stanach Zjednoczonych/na świecie, a kiedy finalizujemy spotkania i terminy, wyszukiwanie i wpisywanie czasu lokalnego dla każdego z moich partnerów w witrynie wymaga dużo pracy.

Wszelkie linki lub samouczki, jak to zrobić, byłyby bardzo mile widziane.

1 odpowiedzi

ekasboyan Posty 2 Data rejestracji piątek 31 marzec 2023 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 1 kwiecień 2023
1 kwi 2023 o 15:23

Jestem pewien, że istnieje sposób, aby to zrobić, ale jestem po prostu zbyt głupi, aby to rozgryźć. Czy istnieje aplikacja (taka jak atext, keyboard maestro, alfred lub coś innego), która po wpisaniu skrótu wyświetla wyskakujące okienko https://mobdro.bio/home/ , w którym mogę wprowadzić czas lokalny, a następnie wybrać lokalizację/strefę czasową i mieć wprowadzony czas zostanie automatycznie przeliczony na czas w docelowej strefie czasowej? Dużo pracuję z witrynami w Stanach Zjednoczonych/na świecie, a kiedy finalizujemy spotkania i terminy, wyszukiwanie i wpisywanie czasu lokalnego dla każdego z moich partnerów w witrynie wymaga dużo pracy. Wszelkie linki lub samouczki, jak to zrobić, byłyby bardzo mile widziane.

i got this....

0
Dołącz do nas!