Jak używać TYLKO zewnętrznego ekranu na Macbooku?

Zamknięty
ashaktoms Posty 2 Data rejestracji czwartek 28 lipiec 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 15 sierpień 2022 - 28 lip 2022 o 09:25
 rajak - 17 paź 2022 o 12:46
Cześć ludzie, mam nadzieję, że ktoś może rzucić trochę światła.

Mam Macbook Air podłączony do monitora LG 4K przez HDMI przez koncentrator Thunderbolt 3.

Wszystko działa dobrze, ale nie mogę znaleźć sposobu, aby wyłączyć wyświetlacz Retina na Macbooku i po prostu zachować zewnętrzny monitor jako jedyny ekran (w Windows / Linux wystarczy nacisnąć Win / Super + P i przejść przez Laptop , Zewnętrzne, Lustro, Rozszerz).

Czy jest coś podobnego dla macOS?

Do tej pory udało mi się znaleźć tylko jeden sposób, aby przyciemnić wyświetlacz, aż zrobi się ciemno :/

Dziękuję!
Zobacz również:

3 odpowiedzi

ashaktoms Posty 2 Data rejestracji czwartek 28 lipiec 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 15 sierpień 2022
15 sie 2022 o 20:43
Cześć ludzie, mam nadzieję, że ktoś może
 rzucić trochę światła. Mam Macbook Air podłączony do
 monitora LG 4K przez HDMI przez koncentrator Thunderbolt 3. Wszystko 
działa dobrze, ale nie mogę znaleźć s omegle posobu, aby wyłączyć wyświetlacz Retina na Macbook
u i po prostu zachować zewnętrzny monitor jako jedyny ekran (w Windows / Linux wystarczy na
cisnąć Win / Super + P i przejść przez Laptop , Zewnętrzne, Lustro, Rozszerz). Czy jest 
coś podobnego dla macOS? Do tej pory udało mi się znaleźć tylko jeden sposób, aby przyciemnić wyświetlacz, aż zrobi się ciemno :/ Dziękuję!

issue got solved!

0
lanchris Posty 2 Data rejestracji wtorek 16 sierpień 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 16 sierpień 2022
Zmodyfikowany dnia 16 sie 2022 o 11:41

On your Mac, choose Apple menu > System Preferences, click Displays , then click Display Settings. Click the name of your display, then choose Extend Display from the pop-up menu.

https://tgmacro.org/

0
lanchris Posty 2 Data rejestracji wtorek 16 sierpień 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 16 sierpień 2022
16 sie 2022 o 11:40

<font style="vertical-align: inherit;"><font style="vertical-align: inherit;">On your Mac,  </font></font><font style="vertical-align: inherit;"><font style="vertical-align: inherit;">choose Apple menu> System Preferences, click Displays, then click Display Settings. </font></font> <font style="vertical-align: inherit;"><font style="vertical-align: inherit;">Click the name of your display, then choose Extend Display from the pop-up menu</font></font><font style="vertical-align: inherit;"><font style="vertical-align: inherit;"> .</font></font>

<font style="vertical-align: inherit;"><font style="vertical-align: inherit;">tg macro</font></font>

0

https://www.google.com/

0
Dołącz do nas!