Czy Twój MacBook Pro m1 jest zawsze włączony?

Zamknięty
singtoeil Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 18 kwiecień 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 2 maj 2022 - 18 kwi 2022 o 16:47
singtoeil Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 18 kwiecień 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 2 maj 2022 - 2 maj 2022 o 12:46
2 miesiące temu kupiłem MacBooka Pro m1 max, ponieważ przyzwyczaiłem się go ładować dzięki Caldigit ts3 +, kiedy siedzę na biurku, zostawiam go podłączony na stałe (ponieważ moje głośniki i karta dźwiękowa łączą się przez USB z Caldigit ts3+) i jak kładę się do łóżka lub wychodzę z nim to nawet nie biorę ładowarki bo bateria trzyma się, żeby osiągnąć 40% podłączam ją ponownie do Caldigita żeby się doładował.

Martwi mnie jednak to, że w ciągu dwóch miesięcy prawie nigdy ich nie wyłączam, a dzięki aplikacjom „amfetaminowym” moje sesje są zawsze otwarte, dla zachowania mojej baterii

Co robię dobrze tam, gdzie muszę zmienić swoje przyzwyczajenia, co polecacie ?

Nadal jestem nowy na Macu, ale kiedy już go nie używam, zamykam go, wyobrażam sobie, że przechodzi w automatyczny tryb gotowości bez względu na to, czy działa amfetamina, prawda?

Dzięki Ci.

1 odpowiedzi

singtoeil Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 18 kwiecień 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 2 maj 2022
2 maj 2022 o 12:46
2 miesiące temu kupiłem MacBooka Pro m1 max, ponieważ przyzwyczaiłem się go ładować dzięki Caldigit ts3 +, kiedy siedzę na biurku, zostawiam go podłączony na stałe (ponieważ moje głośniki i karta dźwiękowa łączą się przez USB z Caldigit ts3+) i jak kładę się do łóżka lub wychodzę z nim to nawet nie biorę ładowarki bo bateria trzyma się, żeby osiągnąć 40% podłączam ją ponownie do Caldigita żeby się doładował.
https://nox.uno/
Martwi mnie jednak to, że w ciągu dwóch miesięcy prawie nigdy ich nie wyłączam, a dzięki aplikacjom „amfetaminowym” moje sesje są zawsze otwarte, dla zachowania mojej baterii

Co robię dobrze tam, gdzie muszę zmienić swoje przyzwyczajenia, co polecacie ?
https://xender.pro/
Nadal jestem nowy na Macu, ale kiedy już go nie używam, zamykam go, wyobrażam sobie, że przechodzi w automatyczny tryb gotowości bez względu na to, czy działa amfetamina, prawda?

Dzięki Ci.

I got this....
0
Dołącz do nas!