Włamanie na fb

Zamknięty
Tomasz - 10 kwi 2022 o 12:32
AlyssaPatterson Posty 1 Data rejestracji środa 13 kwiecień 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 13 kwiecień 2022 - 13 kwi 2022 o 13:23
Dzień dobry,

Mam tak samo. Ktos mi zmienił hasło i dodal drugiego maila. Teraz jak chce sie zalogować to hasł jest błędne i jak chcę zmienić to wysyła mi kod na maila, ktorego nie znam i nie jest mój. Widoczny jest tylko fragment maila poczta na gmail-tyle wiem. Mogę sie wyszukac po mailu, który podałem ale kod do odblokowania wysyła na ten mi nieznany. Jest w Polsce jakis Admin, przedstawiciec FB na Polskę. No bo z kim rozmawiać. Na Policję iść. Próbowałem już wszystkiego. A skanu dowodu nie chce przesyłać bo to ryzyko. Aha no miałem wiadomość że logowanie było w Warszawie a to 250 km ode mnie. I jestem cały czas dostępny. Ciekawe jak oni wyszukuja konta na które sie włamuja. Losowo chyba. Ten sam mail jest podany do Banku. Moze lepiej go zmienić.

Konfiguracja: Windows / Chrome 100.0.4896.75

2 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 694
11 kwi 2022 o 17:48
Witam! Jeśli nie chcesz wysyłać skanu dowodu, nie ma innego sposobu na odzyskanie konta. Takie są zasady Facebooka, a Meta jest firmą prywatną. Radzę zgłosić na Facebooku, że włamano się na Twoje konto, a następnie założyć nowe konto)
0
AlyssaPatterson Posty 1 Data rejestracji środa 13 kwiecień 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 13 kwiecień 2022
13 kwi 2022 o 13:23
Very well written article on a Admin in Poland, a representative of FB for Poland. Thanks for letting us about it.
Regards,
http://www.secureassignmenthelp.com/
0
Dołącz do nas!