Zjadanie liter - Messenger Facebook - Windows 10

Zamknięty
Kirkenay - 9 mar 2022 o 18:48
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 - 11 mar 2022 o 15:52
Dzień dobry,

Od dłuższego czasu mam problemy z messengerem na facebooku. Nie sama aplikacja tylko okienka, gdy się do kogoś pisze, na stronie na facebooku w przeglądarce google chrome. Na windowsie 10. Wcześniej było to podwajanie liter na początku zdania, ale czasem to ignorowałam a czasem usuwałam jedną i już, więc nie było to irytujące - to się utrzymywało z dwa miesiące jak nie więcej i nagle z dnia na dzień problem się zmienił na jeszcze gorszy - literki przestały się podwajać, za to się zjadają (np. zamiast słowa "messenger" wychodzi msenge" itp). I to nie jedna dwie na wiadomość tylko co chwile, że ledwo czytelne są zdania. To nie kwestia klawiatury, bo wszędzie indziej pisze normalnie tak jak np teraz gdy piszę post. Ściągnęłam osobno aplikacje messenger na komputer i tam też nie zjada liter, chodzi tylko o to na przeglądarce. Relog robiłam, nic nie dało. Czy jest na to jakiś sposób? Nie ukrywam, że wygodniejsze jest pisanie od razu z poziomu FB bez włączonej dodatkowej apki. Całe życie na tym komputerze z tą samą przeglądarką itp nie było problemów, to się pojawiło z dnia na dzień.

Dziękuję za odpowiedź.



Konfiguracja: Windows / Chrome 70.0.3538.77

1 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 689
11 mar 2022 o 15:52
Witam! Dlaczego po prostu nie zmienić przeglądarki, na przykład na Brave lub Opera?:)
Dołącz do nas!