Facebook sms

Zamknięty
marcin - 25 kwi 2021 o 18:26
 marcin - 26 kwi 2021 o 10:14
Witam
W związku iż bardzo dużo ludzi pisze w sprawie problemów z hasłem SMS podrzucam pewne rozwiązanie.
dzisiaj miałem ten sam problem po próbie logowania się na swoje konto Facebook zostałem przekierowany do logowania dwuetapowego i poproszony o wpisanie hasła z SMS jednak takiego hasła nie otrzymałem.
rozwiązaniem okazało się założenie nowego konto FB na ten sam numer telefonu po założeniu nowego konta zostanie on usunięty z naszego konta na które chcemy się zalogować także będziemy mogli normalnie się zalogować własnym hasłem bez konieczności wpisania kodu z SMS.
gdy już się zalogujemy możemy usunąć nowo zalozone konto ????

1 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 689
26 kwi 2021 o 00:50
Cześć! Kiedy próbowałeś utworzyć nowe konto o tym samym numerze, czy system pozwolił ci to zrobić?.. I żadne z tych kont nie zostało zablokowane?
0
tak zakładasz nowe konto z tym samym nr telefonu po czym logujesz się na swoje główne konto już bez konieczności wpisania hasła z SMS . jak już się zalogujesz na swój profil to te nowe konto możesz usunąć odrazu usunąć
0
Dołącz do nas!