Zmiana hasła i maila na koncie facebook

Zamknięty
bartosz.sski - 27 lut 2021 o 12:26
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 - 1 mar 2021 o 20:53
Dzień dobry, od wtorku walczę z odzyskanie konta na facebook, poniżej opiszę całą sytuację.

We wtorek dostałem powiadomienie o tym, że ktoś zalogował się na moje konto z innej lokalizacji, wylogowałem konto ze wszystkich urządzeń i zmieniłem hasło, przeszedłem weryfikację i gdy chciałem się zalogować hasło okazało się błędne, gdy chciałem przypomnieć hasło to mail z kodem, trafia na e-mail hakera.

Próbowałem chyba już każdej drogi odzyskania konta, ale facebook po aktualizacji zrobił się zupełnie bezpomocny jeżeli chodzi o odzyskanie konta. Może ktoś się zmagał z takim problemem po tej "super" aktualizacji.

Proszę o pomoc, pozdrawiam.



Konfiguracja: Windows / Chrome 88.0.4324.182
Zobacz również:

1 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 689
1 mar 2021 o 20:53
Cześć! To prawdziwa i smutna rzeczywistość: system odzyskiwania kont na Facebooku i ich usługa Pomocy dla użytkowników działa bardzo słabo z powodu braku osobistych (COVID!) i technicznych problemów z Facebookiem. Tutaj możesz spróbować zgłosić włamanie na Twoje konto (system podaje jednak „błąd” i nie działa, to prawda):

https://www.facebook.com/hacked

Co mogę ci doradzić: po prostu załóż nowe konto i zacznij wszystko od początku. Lepiej niż czekać. Utwórz nowe konto z tą samą nazwą, ALE innym numerem telefonu i innym adresem e-mail (jeśli używasz starych, nowe konto zostanie wyłączone).
Dołącz do nas!