Odzyskanie messengera

Zamknięty
Ania - 4 maj 2020 o 01:49
Max Vega Posty 317 Data rejestracji czwartek 5 marzec 2020 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 19 maj 2021 - 4 maj 2020 o 14:08
Dzień dobry,
miałam konto na Messengerze bez Facebooka. Dziś założyłam pierwszy raz konto na Facebooku, myślałam, że połączy mi się ono automatycznie z Messengerem, ale niestety tak się nie stało. Teraz na Messengerze wyświetlają mi się oba konta, ale nie mogę się zalogować na to, które miałam jako pierwsze, jeszcze przed FB. Proszą mnie o numer telefonu/maila, ale kiedy je podaje przekierowuje mnie na drugie, nowe konto, które zrobiło się na Messengerze po założeniu konta na Facebooku. Bardzo zależy mi na starym koncie na Messengerze i kontaktach, które tam miałam. Usunęłam konto na FB, ale nic się nie zmieniło. Proszę o radę co z tym zrobić i czy mogę odzyskać stare konto na Messengerze!

1 odpowiedzi

Max Vega Posty 317 Data rejestracji czwartek 5 marzec 2020 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 19 maj 2021 444
4 maj 2020 o 14:08
Witam! Musisz napisać do działu pomocy Facebooka na temat tego problemu. Niestety rzadko odpowiadają ( ... Ale lepiej odpowiadają na pytania związane z reklamą - w tym celu możesz umieścić małą reklamę, a następnie napisać do nich i poprosić ich o rozwiązanie problemu z kontami na Messengerze.
0
Dołącz do nas!