Jak przenieść telefon na kartę do T-Mobile?

Rozwiązany/Zamknięty
Sisza - 3 lip 2014 o 14:14
 CoCo - 4 lip 2014 o 10:51
Witam, mam telefon na kartę w Orange i chcę zrezygnować z nich, ale nie chcę tracić numeru, słyszałam, że można tak zrobić, żeby przenieść i zachować numer, ale nie wiem jak to dokładnie działa. Możecie mi pomóc?

2 odpowiedzi

Krzyska Posty 147 Data rejestracji czwartek 8 maj 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 8 marzec 2016 106
3 lip 2014 o 15:00
Hej da się, tylko jedyne co musisz zrobić to zarejestrować numer, nie pamiętam czy do tego trzeba jakiegos formularza, czy po prostu idziesz do salonu orange i prosisz o rejestracji, ale w każdym razie jak już masz zrobioną tą rejestrację numeru, to idziesz do salonu t-mobile i wtedy mówisz im, że chcesz przenieść numer i oni juŻ resztę załatawiają, dostajesz nową kartę sim i wszystko gra.
0
Tak, tylko kiedys tak było, że przez jeden dzien Ci nie dizałał telefon, aż ten nowy sim się uaktywnił, ale potem działa spoko, tylko w jak w Orange Cię będą pytać, czemu chcesz zarejstrowac numer to nie mów, że chcesz przejśc do innej sieci, bo Ci będą truli przez godzinę, żebys została ^^
0
Dołącz do nas!