TMobile - jak wyłaczyć pocztę głosową? [Rozwiązany/Zamknięty ]

Zasygnalizuj
-
Karolina Świdrak
Data rejestracji
poniedziałek 24 marzec 2014
Status
Administrator
Ostatnio zalogowany
7 styczeń 2020
-
Cześć, chcę całkiem zrezygnować z poczty głosowej, jak to zrobić?

2 odpowiedzi

Cześć,
a masz telefon na kartę czy abonament?

To ważna informacja.
11
Dziękujemy

Kilka słów podziękowania byłoby miłym gestem. Dodaj komentarz

CCM Użytkownicy, którzy podziękowali nam za pomoc w tym miesiącu: 1471

na abonament
Jeżeli nie chcesz używać poczty głosowej - możesz ją zawiesić kodem ekspresowym:

#002# i potwierdzając klawiszem akceptacji połączenia. Przekierowania do Poczty głosowej zostaną zawieszone

ze stronki t-mobile http://www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/obsluga-klienta/uslugi/poczta-glosowa
Niestety ten kod #002# oraz ##002# nie działa. Wyświetla się komunikat "przekazywanie anulowane".
Można zadzwonić na bezpłatny nr 602900 (nie łącząc się z konsultantem, bo płatne) i postępuj zgodnie z głosem automatu. Mnie dzisiaj udało się właśnie tak wyłączyć pocztę głosową.
Karolina Świdrak
Data rejestracji
Status
Administrator
Ostatnio zalogowany
7 styczeń 2020
2646
To najlepsza metoda i nie musisz czekać an połączenie z konsultantem.
Najłatwiej zadzwonić na 602909 ale to kosztuje no i trzeba strasznie długo czekać.
Karolina Świdrak
Data rejestracji
Status
Administrator
Ostatnio zalogowany
7 styczeń 2020
2646
Możesz to przecież zrobić przez serwis automatyczny. Dzwonisz na 602900 ale nie łączysz się z konsultantem, tylko wybierasz odpowiednio: 4 (Twoje usługi) > 6 (poczta głosowa i roaming) > 1 (poczta głosowa). Tak też możesz ją wyłacząc - nie czekając i nie płacąc.
Ten kod nie działa .A jak dzwonie na serwis automatyczny to mi mówi że usługa nie może być aktywowana. Jak tą pocztę wyłączyć?Mam telefon na abonament
> nalemar
Jak wyłączyć te pocztę głosową mając tel. Na abonament. Próbowałam na wszystkie sposoby i nic nie zadziałało
Próbowałaś dzwonić na 602 900 000?
Ja też dzwoniłem "10000" razy i ciągle działa