Nie Posiadam Urządzenia Audio

Rozwiązany/Zamknięty
Kawi - 6 wrz 2018 o 20:00
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 - 14 wrz 2018 o 10:16
Witam, Gdy włączam Panel sterowania > Urządzenia I Dźwięk > Dźwięk > To pokazuje mi, że nie posiadam ani jednego zainstalowanego urządzenia Audio... Ale jednak jak pobrać urządzenie audio np. Głośnik ? Tego nie wiem. Dlatego Piszę do was, abyście mi pomogli. Do usłyszenia.

3 odpowiedzi

Karollla, chodzi o Asus... Gdy kieruję na znak dźwięku na dole w pasku to wyskakuje ,, Usługa Audio Nie jest Uruchomiona " Wchodzę W Panel Sterowania > Urządzenia I Dźwięk > Dźwięk . Następnie wyświetla mi się że usługa audio nie jest uruchomiona, czy chcesz ją uruchomić? Wklikam ,, Ok " Ale jednak nie pojawiła mi się ikonka ,, Dźwięk " Czytałam o tym w internecie ale nie ma w internecie jak pobrać te urządzenie audio.... Proszę o natychmiastową pomoc. Do usłyszenia
3
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
14 wrz 2018 o 10:16
Do zainstalowania dźwięku potrzebujesz oryginalnycjh sterowników producenta. Czyli jest ci potrzebna płyta lub sterownik dźwięku pobrany ze strony producenta.
1
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
7 wrz 2018 o 08:00
Napisz jeszcze o jakie urządzenie chodzi.
0
Karollla, chodzi o Asus... Gdy kieruję na znak dźwięku na dole w pasku to wyskakuje ,, Usługa Audio Nie jest Uruchomiona " Wchodzę W Panel Sterowania > Urządzenia I Dźwięk > Dźwięk . Następnie wyświetla mi się że usługa audio nie jest uruchomiona, czy chcesz ją uruchomić? Wklikam ,, Ok " Ale jednak nie pojawiła mi się ikonka ,, Dźwięk " Czytałam o tym w internecie ale nie ma w internecie jak pobrać te urządzenie audio.... Proszę o natychmiastową pomoc. Do usłyszenia




Urządzenia Audio Których Nie Posiadam: Mikrofon Audio Oraz Głośnik Audio
0
Dołącz do nas!