Telefunken Sierra 2 hard reset

Rozwiązany/Zamknięty
roman3x - Zmodyfikowany dnia 7 sty 2019 o 07:45
 123 - 30 sty 2019 o 17:39
Dzień dobry,

Jak zrobić hard reset telefunken sierra2? Kombinacja przycisków volume i power nie działa lub może kolejnosść przytrzymania jest nie taka....

Jakieś sugestie czy może ten telefon ma inną kombinację?


Konfiguracja: Macintosh / Safari 10.0.1
Zobacz również:

4 odpowiedzi

Na ekranie telefonu pojawia się napis: "Aplikacja Youtube została zatrzymana" i nie da się tej wiadomości wyłączyć (Youtube nie był w ogóle otwierany!) i nie moge NIC zrobić na telefonie. Nie da się zrobić resetu w żaden z wymienionych sposobów. Jak przycskam Vol+ i Power to pojawia mi się leżący ludzik z napisaem brak polecenia, a jak przyciskam Vol- i Power to pojawia mi się jakieś dziwne menu po chińsku. Co robić?
9
Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 13 497
3 kwi 2018 o 10:12
Czy to oznacza, że masz zupełnie zablokowany telefon?
0
MateuszWitkowski
6 sty 2019 o 22:08
Udało mi się to naprawić. Przytrzymałem przycisk power i volume - po czym pojawiło mi się okno z chińskimi znaczkami (kilka opcji do wyboru) wybrałem pierwszą opcje potwierdzając ją chińskim znaczkiem na niebieskim tle, a w następnym oknie ostatnią opcje. Telefon się zrestartował, ustawiłem podstawowe opcje i komunikat już się nie wyświetla.
0
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
22 sty 2018 o 07:54
Najpierw przytrzymaj przycisk Power i wyłącz telefon.
Potem użyj kombinacji Power + VolumeUp, żeby wejść w tryb resetowania.
4
niestety chyba coś nie tak.... pokazuje sie "leżący ludzik" androida z wykrzyknikiem i napis brak polecenia
reaguje tylko wył tel jak dluzej przytrzymam....
0
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
29 sty 2018 o 20:47
0
kuliczmaster
17 kwi 2018 o 08:50
Dołączam się do wpisu roman3x, mam identyczny problem z Youtube-m i brakiem możliwości zresetowania telefonu Telefunkien Sierra 2. Opisany sposób Hard Reset działa na Sierra, a nie Sierra 2. Czy ktoś ma jakieś rozwiązanie?
0
mega szypko klikaj opcje aplikacje zablokowane youtube odblokuj
0
Mam ten sam problem, wyskakuje mi komunikat o zamkniętej aplikacji youtube który jest jak by na wierzchu ekranu, gdy go wyłączę to od razu pokazuje się na nowo, wiec nic nie można zrobić na telefonie. Z hard resetem też ten sam problem.

Edit.
Udało mi się to naprawić.
Przytrzymałem przycisk power i volume - po czym pojawiło mi się okno z chińskimi znaczkami (kilka opcji do wyboru) wybrałem pierwszą opcje potwierdzając ją chińskim znaczkiem na niebieskim tle, a w następnym oknie ostatnią opcje. Telefon się zrestartował, ustawiłem podstawowe opcje i komunikat już się nie wyświetla.
0
Dołącz do nas!