Pobieranie aplikacji na telefon [Rozwiązany/Zamknięty ]

Zasygnalizuj
Data rejestracji
sobota 12 marzec 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
15 marzec 2016
-
 Gerwazy -
witam - jestem tu nowym forumowiczem i szuka odpowiedzi na dla niektórych banalne pytanie - jak mam ściągać aplikację na telefon , w tym przypadku Samsung s3 mini? Chciałem ściągnąć dziś program jakim jest ,
Language Translator
19 368
La Clave Ganadora SL ' . Program widnieje jako bezpłatny i to zadecydowało o jego pobraniu, gdy to zrobiłem ukazał się na zielono komunikat ,,pobrane''I tu zaczyna się problem bo w telefonie obszukałem wszystkie lokalizacje gdzie ów program mógł trafić ale w pobranych aplikacjach jest wiele innych lecz tej nie ma! Co robię ,nie tak' bo z uwagi na obecną sytuację życiową nie mam do kogo zwrócić się o pomoc.
proszę o jakąś poradę ,pozdrawiam.

5 odpowiedzi

Do pobierania aplikacji ze sklepu służy program "Sklep Play". Na pewno masz taką ikonkę w swoim zbiorze programów.
Aby móc z niego skorzystać musisz w telefonie skonfigurować konto google. Jeśli nie masz konta google, to je otwórz poprzez intuicyjnego kreatora.

Instalowanie programów poprzez sklep play ma jedną podstawową zaletę - automatycznie zostajesz poinformowany kiedy wyjdzie nowa wersja, programy aktualizują się automatycznie i w razie resetu telefonu wystarczy wpisac konfigurację konta google a telefon autoamtycznie pobierze sobie i skonfiguruje wszystkie posiadane wcześniej aplikacje.
2
Dziękujemy

Kilka słów podziękowania byłoby miłym gestem. Dodaj komentarz

CCM Użytkownicy, którzy podziękowali nam za pomoc w tym miesiącu: 1542

Data rejestracji
poniedziałek 24 marzec 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 10 luty 2020
2 962
A skąd pobierałaś tę aplikację?
Data rejestracji
sobota 12 marzec 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
15 marzec 2016

ze strony Google Play.
Anna Dobrzyńska
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
środa 5 luty 2020
4 181
Zawsze możesz wejść w aplikację Sklep Play na telefonie, kliknąć Moje aplikacje i wybrać z tamtej listy aplikację, którą pobrałeś.
Data rejestracji
poniedziałek 19 maj 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
środa 29 czerwiec 2016
22
Aplikacja powinna być widoczna na pulpicie telefonu, między innymi aplikacjami. Przesuwaj ekran palcem w prawo, na pewno znajdziesz.
Data rejestracji
sobota 12 marzec 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
15 marzec 2016

dzięki za odpowiedź . w ,pobranych' aplikacjach pojawiły się 3 nowe tyle tylko iż to prawdopodobnie gry - Peegla , Black Breaker 3 Zombies. to jedyne ,pobrania' jaki figurują w telefonie. Obszukałem wszystkie pliki w telefonie a tłumacza nie ma.
czas skorzystać z porady z godziny 12.29.
poinformuje co udało mi sie w/w sprawie.
Anna Dobrzyńska
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
środa 5 luty 2020
4 181
Udało się?