Facebook

Rozwiązany/Zamknięty
brzydal Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 27 lipiec 2015 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 27 lipiec 2015 - 27 lip 2015 o 09:03
 Wojtek - 27 sie 2015 o 11:36
Witajcie. Mam problem. Pożyczyłem komuś dużą sumę pieniędzy, ustalaliśmy wszystko przez FB, więc miałem potwierdzenie pożyczki w przeprowadzonych konwersacjach. Osoba nie oddaje mi pieniędzy a kiedy sprawdziłem dzisiaj rozmowy chcąc je wydrukować okazało się, że w małym oknie nie ma tych wiadomości a w dużym mi się akurat nie ładuje, kiedy do daty tych rozmów się zbliżam. Tylko wychodzi mi fragmencik, kiedy szukam poprzez szukane hasło "pożyczyć". Co może być grane, bo ja tych rozmow nie usuwalem i nikt nie miał dostępu do mojego laptopa?

4 odpowiedzi

Przecież osoba, z którą rozmawiałeś mogła usunąć te fragment Waszej konwersacji.
0
brzydal Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 27 lipiec 2015 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 27 lipiec 2015
27 lip 2015 o 10:00
no tak, ale to na swoim komputerze i nie powinni zniknąć z mojego...tym bardziej że ta osoba zawsze usuwała CAŁĄ konwersację, która ja zachowywałem...
0
ja tu widzę takie opcje:

1- ta osoba wzięła i zrobiła Działania/Usuń wiadomości i usunęła te fragmenty o pożyczce

2- usunęła całą konwersację

a Facebookowi coś sie pomyliło i Tobie się nie wyświetla teraz.

Ewentualnie co możesz zrobić to: idziesz do Ustawienia/Ogólne/Pobierz kopię swoich danych z Facebooka

Jak masz długo konto to trochę to trwa, ale jest szansa, że może tam się zachowała tamta rozmowa w całości.

Albo poczekaj, aż się jednak załadują w dużym oknie, bo czasem jest tak, że się zacina i nie ładuje, odśwież stronę czy coś
0
To jest chyba temat dla policji.
0
Dołącz do nas!
Zobacz również