Spór na Allegro - co daje?

Rozwiązany/Zamknięty
allegrowicz - 22 maj 2014 o 10:48
 maq - 24 maj 2014 o 21:57
hej, uważam, że jeden sprzedawca na allegro mnie oszukał, wysłał towar niezgodny z opisem i nie chce go wymienić ani oddać kasy. Dałem mu negatywa, on mi też, uważam, że niezasłużenie i chcę mu założyć spór. Co mogę zyskać?

4 odpowiedzi

Wiewiora4 Posty 151 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 4 maj 2016 115
22 maj 2014 o 12:47
Hej, jeśli faktycznie racja jest po Twojej stronie, to na pewno usunięcie negatywa wystawionego przez sprzedawcę
0
Może i daje, ale trzeba czekać na to nie wiadomo ile, bo oni mają taka procedurę, że jak wysyłasz zgłoszenie o tym, że rozpoczynasz spór i tam wypełniasz te pola, no i jak to zatwierdzisz to musisz czekąc aż sprzedawca Ci odpowoei, a wiesz jak to ejst jak sprzedawca jest nieuczciwy to będzie zwlekał a Ty będziesz czekał nie wiaodmo na co, bo i tak nie możesz wysłać więcej wiadomości
0
A ja muszę stwierdzi c, że kiedyś miłem spór na Allegro o nieuzasadniony komentarz negatywny i potem mi cofnęli, to unieważnili, więc no kwestia przypadku, szczęścia, zależy, ale próbować warto
0
Ja też uważam, że warto zakładać spór, jeśli rzeczywiście niesłusznie ktoś dał Ci negatywa. Ja kiedyś coś sprzedałam, ktos mi dał negatywa, że niby za późno wysłałam. Założyłam spór, pokazałam potwierdzenie wysłania, udowodniłam, że to nie moja wina, że paczka szła tak długo i wygrałam.
0
Dołącz do nas!