Problem z usunięciem relacji

Zamknięty
xrataj56x - 22 lip 2022 o 22:10
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 - 25 lip 2022 o 15:01

Dzień dobry,

Ja mam problem ponieważ nie da się usunąć moich relacji, nawet w archiwum próbowałem, po kliknięciu usuń wyskakuje mi komunikat, że nie można usunąć relacji spróbuj później. Próbowałem już tysiące razy i dalej mam poprzednie relacje jak mógłbym rozwiązać ten błąd? 


Android / Chrome 103.0.0.0

1 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 690
25 lip 2022 o 15:01

Cześć! Więc, o ile rozumiem, nie możesz usunąć swoich Relacji i są one cały czas pokazywane? Oto możliwe rozwiązania:

- zaktualizuj swoją aplikację Instagram
- włączać i wyłączać tryb samolotowy
- usuń aplikację Instagram z listy ostatnich aplikacji. W tym celu otwórz listę aplikacji, a następnie zamknij ją za pomocą obsługiwanego gestu machnięcia (w górę, w dół, w lewo).
- jeśli aktualnie korzystasz z danych, wyłącz je i korzystaj z aplikacji Instagram na WIFI (lub odwrotnie). Następnie wyłącz zarówno WIFI, jak i dane.
- Jeśli masz Androida, możesz również wyczyścić dane na swoim urządzeniu. W tym celu przejdź do Ustawień i wybierz Instagram. Następnie znajdź Pamięć i kliknij Wyczyść dane (Wyczyść pamięć). Następnie ponownie zaloguj się na swoje konto.

0
Dołącz do nas!