Usunięta konwersacja messenger 2022

Zamknięty
Madziux Posty 1 Data rejestracji środa 13 kwiecień 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 13 kwiecień 2022 - 13 kwi 2022 o 00:33
 Smuteczek - 16 sie 2022 o 14:31
Dzień dobry,
Wiem, że ten wątek był poruszany wiele razy, ale może jednak po tylu latach coś się zmieniło? Czy da się w jakiś sposób odzyskać utraconą konwersację? Niestety pobierając kopie danych z facebooka pobierają się jedynie zdjęcia i filmiki, a najważniejsze są dla mnie wiadomości. Głupi przypadek a usunął mi masę wspomnień, to moja ostatnia nadzieja, bardzo proszę o pomoc.
Zobacz również:

1 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 692
13 kwi 2022 o 16:40
Cześć! Korzystając z messengera na komputerze, możesz odzyskać usunięte wiadomości.

Uzyskaj dostęp do swojego konta na Facebooku na komputerze.

Przejdź do Ustawienia > Ogólne ustawienia konta.
Wybierz opcję "Facebook Information” z lewego panelu.
Wybierz opcję "Pobierz informacje” z prawego panelu.
Kliknij opcję Wiadomości i wybierz "Przycisk Utwórz plik”
Po zakończeniu tego działania wyśle Ci powiadomienie, które pomoże Ci pobrać plik. Następnie klikniesz powiadomienie, stukając link pobierania obok pliku, który chcesz pobrać.

Będziesz musiała wprowadzić swoje hasło jako środek bezpieczeństwa, a to doprowadzi Cię do nowego okna, w którym zapiszesz i uzyskasz dostęp do pliku. Dzięki temu plikowi możesz łatwo odzyskać wiadomości.
1

Próbowałam tym sposobem odzyskać przypadkowo usuniętą konwersację... i się nie udało. Facebook i messenger przechowują konwersacje i grupy, z których sama się usunęłam nawet 8 lat temu, a nie odzyskałam niczego z konwersacji, o której przywrócenie starałam się już kilka sekund po przypadkowym usunięciu :(((( Także ściągnęłam 20 GB wiadomości i plików, ale nie odzyskałam tego, na czy mi zależało. Bez sensu, że usuwa się bezpowrotnie coś, co może usunąć się przypadkiem, a przechowują rzeczy, z których lata temu się zrezygnowało. :(

11
Dołącz do nas!