Nie można uaktualnić do systemu operacyjnego 12.3.1

Zamknięty
asinameli Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 11 kwiecień 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 20 kwiecień 2022 - 11 kwi 2022 o 06:46
asinameli Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 11 kwiecień 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 20 kwiecień 2022 - 20 kwi 2022 o 15:36
Zdałem sobie dzisiaj sprawę, że podobno była aktualizacja Mac OS. Próbowałem najpierw znaleźć go w preferencjach systemowych, ale nie pojawił się, gdy to zrobiłem, ani nawet gdy próbowałem użyć terminala. Udało mu się znaleźć aktualizację, gdy wszedłem na stronę Monterey w App Store, ale zanim się pobrał, powiedział, że instalacja nie powiodła się. Używam MacBooka M1 8 GB i obecnie używam 12.3. jakieś sugestie?

2 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 692
11 kwi 2022 o 18:11
Witam! Czy próbowałeś usunąć pobrany plik i rozpocząć pobieranie aktualizacji od początku?

Jeśli to nie działa, spróbuj zresetować PRAM/NVRAM i SMC, aby wyczyścić i ponownie zbudować cały program startowy na komputerze Mac.

Możesz także zwolnić miejsce na Macu i wyłączyć VPN i program antywirusowy, które mogą zatrzymać proces pobierania.

I jeśli to nie działa, spróbuj zainstalować macOS w trybie odzyskiwania. W tym celu wyłącz komputer i po 10 sekundach włącz go. Natychmiast naciśnij i przytrzymaj klawisz Command + R. Dopóki na ekranie komputera Mac nie pojawi się okno odzyskiwania systemu MacOS, kliknij opcję Zainstaluj ponownie macOS. Wprowadź hasło administratora macOS, aby zalogować się do komputera i postępuj zgodnie z instrukcjami instalacji wyświetlanymi na ekranie.
0
asinameli Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 11 kwiecień 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 20 kwiecień 2022
20 kwi 2022 o 15:36
Zdałem sobie dzisiaj sprawę, że podobno była aktualizacja Mac OS. Próbowałem najpierw znaleźć go w preferencjach systemowych, ale nie pojawił się, gdy to zrobiłem, ani nawet gdy próbowałem użyć terminala. Udało mu się znaleźć aktualizację, gdy wszedłem na stronę Monterey w App Store, ale zanim się pobrał, powiedział, że instalacja nie powiodła się. Używam MacBooka M1 8 GB i https://clearclouddns.com/192-168-1-1/ https://1921681001.one/ obecnie używam 12.3. jakieś sugestie???

I got this,.
0
Dołącz do nas!