Problem z wysłaniem wiadomości na Facebooku

jj_75 Posty 12 Data rejestracji wtorek 26 marzec 2019 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 29 sierpień 2020 - Zmodyfikowany dnia 28 mar 2019 o 07:45
jj_75 Posty 12 Data rejestracji wtorek 26 marzec 2019 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 29 sierpień 2020 - 11 kwi 2019 o 14:27
Witam. Wysłałem prywatną wiadomość wraz ze zdjęciem do osoby, której nie mam na liście swoich znajomych. Status wiadomości mam jako "wysłana" (puste kółko z ptaszkiem w środku). Ta osoba była zalogowana na swoim koncie, ale moja wiadomość nie została odebrana. Nie wiem czemu? Dodam, że mój profil nie figuruje u tej osoby jako zablokowany. Gdy wysyłałem wiadomość użyłem ikonki w prawym górnym rogu profilu obok ikonki "Zaproszenia do grona znajomych". Po wysłaniu wiadomość pojawiła się również w Messengerze. Czy aby wysłać do kogoś prywatną wiadomość trzeba mieć włączony czat, czy można wysyłać wiadomości niezależnie od czatu? Będę wdzięczny za wyjaśnienie.
Zobacz również:

2 odpowiedzi

jj_75 Posty 12 Data rejestracji wtorek 26 marzec 2019 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 29 sierpień 2020 24
11 kwi 2019 o 14:27
Witam.
Dziękuję za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie. Gdy nie jestem zalogowany na Facebooku i wejdę na profil osoby poprzez link do profilu tej osoby to wyświetla się informacja: "Strona jest niedostępna. Kliknięty link mógł być uszkodzony lub strona mogła zostać usunięta." Gdy się zaloguje do Facebooka to strona tej osoby wyświetla się prawidłowo. Dlaczego niektóre profile nie wyświetlają się gdy użytkownik jest niezalogowany?
24
Dołącz do nas!