Blokada na FB - zbyt podobne hasło

Rozwiązany/Zamknięty
Irena - Zmodyfikowany dnia 12 sty 2019 o 09:37
 Irena - 16 sty 2019 o 00:17
Dzień dobry, pomocy! Wczoraj zablokowano mi konto na fb. Pojawił się komunikat, że ze względów bezpieczeństwa. Napisane było, że muszę zmienić hasło. Na stare nie mogłam się zalogować. No to kliknęłam w opcję "nie pamiętasz nazwy konta?" Dostałam kod na maila, aby wpisać i utworzyć nowe hasło. Utworzyłam, ale gdy teraz się usiłuję zalogować, to wyskakuje taki komunikat: "Zabezpiecz konto
Wygląda na to, że na Twoim koncie dokonano zmian. Teraz pomożemy Ci zmienić hasło, sprawdzić ostatnie zmiany na koncie i włączyć dodatkowe zabezpieczenia.
1Hasło
2 Strony polubione lub obserwowane przez Ciebie
3 Posty
4 Komentarze
i KONTYNUUJ
Gdy klikam na "kontynuuj" - pojawia się: wpisz nowe hasło i napis: hasło zbyt podobne do poprzedniego, albo: powtórz hasło. I od nowa ten sam komunikat. Już sama nie wiem jakie hasło jest teraz aktualne, w każdym razie żadne nie wchodzi. O co chodzi? Czy spotkaliście się z czymś takim? Czy odzyskam mojego FB? Co robić? Poradźcie proszę.

Konfiguracja: Windows / Firefox 64.0

2 odpowiedzi

andruidka Posty 256 Data rejestracji czwartek 5 marzec 2015 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 9 grudzień 2019 163
15 sty 2019 o 07:15
Cześć,

A gdybyś spróbowała kliknąć w którąś z pozostałych opcji? Może Facebook próbuje uwiarygodnić cię w ten sposób?
1
Dzięki za odpowiedź. Tak zrobiłam, ale dopiero po dwóch dniach udało się wprowadzić to nowe hasło i teraz działa :)
0
Dołącz do nas!