Zasygnalizuj

Gmail - dostaję maile adresowane do innej osoby [Rozwiązany/Zamknięty ]

zadaj pytanie Karolllla 2586Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus poniedziałek 16 październik 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 8 gru 2016 o 14:28 przez lololo
Cześć,
mam adres mail typu imię.nazwisko@gmail.com.
Czasami dostaję maile adresowane na adres kogoś, kto nazywa się taka samo, jak ja, ale ma adres bez tej kropki w środku. No ewidentnie nie są to maile do mnie, o czym świadczy treść, której nie rozumiem oraz adres adresata.

Zastanawiam się - czy ktoś dostaje też maile pisane do mnie?
Przydatny
+0
bardziej mniej
Hej, teoretycznie jest to całkiem możliwe, ale raczej nic z tym nie zrobisz poza ostrzeganiem osób, które do Ciebie piszą, żeby jednak wzięły kropkę pod uwagę :)
Przydatny
+0
bardziej mniej
No ale ta osoba która ma adres bez kropki może dostawać maile adresowane do mnie?
Przydatny
+0
bardziej mniej
nieee to jest jakieś dziwne, powinnaś napisać do obsługi klienta Google, bo nie może tak być, że ktoś dostaje maile, które nie są do niego.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Też mi się wydaje, że to musisz tam zgłosić, bo to jest taka poważna dość luka w bezpieczeństwie, no nie może tak być że przez pomyłkę dostajesz
Przydatny
+0
bardziej mniej
Napiszę. Dzięki za radę. Gdzieś kiedyś czytałam, że Google traktuje takie dwa adresy jako jeden i ten sam i jeśli ktoś ma z kropką to nie pozwala już założyć bez kropki. Dlatego myślę, że to bardzo dziwne.

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!