Zasygnalizuj

SMS z windykacją na nowy numer [Rozwiązany]

zadaj pytanie karakanka 76Posty piątek 11 marzec 2016Data rejestracji poniedziałek 5 czerwiec 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 21 cze 2017 o 09:30 przez Floreo
Dostałam w ramach umowy z Orange darmową kartę SIM. Włożyłam ją do tabletu i od razu otrzymałam kilka SMS-ów z windykacją lub od banków nawołujących do kontaktu ws. zadłużenia. Co to może oznaczać?
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
bardziej mniej
Pierwsze skojarzenie - poprzedni właściciel telefonu miał jakieś zaległości.

Możesz skontaktować się z bankami i poinformować, że numer zmienił właściciela, albo po prostu to zignorować.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Miałam dokładnie podobną sytuację. Powiem Ci, że telefonów było tak dużo, że zdecydowałam się nie korzystać z tej karty.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
To na pewno nie jest przyjemne, ale te banki nic Ci nie mogą zrobić. Nie jesteś dłużnikiem. Zawsze możesz dodać numery, z których przychodzą te wiadomości do spamu.
Floreo 1096Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 23 czerwiec 2017 Ostatnio zalogowany - 21 cze 2017 o 09:30
Mnie pomogło odbieranie telefonów i informowanie, że numer zmienił właściciela. Pytają wtedy o miasto, aby wpisać, że numer nie jest powiązany z poprzednią osobą i dali spokój. Już nie muszę włączać tabletu non stop w tryb samolotowy i da się z tej karty korzystać.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!