Zasygnalizuj

Usunełam sobie konto na instagramie przez odzyskiwanie hasła [Rozwiązany]

zadaj pytanie Justyna - Ostatnia odpowiedź dnia 18 sty 2017 o 12:09 przez Partanna
Usunełam sobie tak konto poprzez zapomnienie hasła i klikajac "ZALOGUJ SIĘ PRZEZ FACEBOOK" no i trach bez konta za to z nowym z moimi danymi z fejsa,ale zupełnie czysty profil. Nie mam pojęcia czy konto tamto istnieje jeszcze , bo klikajac pisze ze nie ma takiego . No i moje pytanie jest takie.. skoro na stałe można usunąć tylko konto na Instagramie poprzez kliknięcie"TRWALE USUN KONTO" i dostajesz maila jeszcze dodatkowo by to potwierdzić.. to jakim cudem mam skasowane tamto?
Przydatny
+0
bardziej mniej
Zaloguj się na stare konto np. w przeglądarce, gdzie nie jesteś zalogowana na Facebooka. Raczej nie skasowałaś konta.
Karolllla 2592Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 19 październik 2017 Ostatnio zalogowany - 3 sty 2017 o 18:39
Może zablokowali Ci dostęp przez problemy z logowaniem, ale też mi się nie wydaje, żeby całkiem usunięto konto.
Odpowiedz
Partanna 293Posty piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji 27 lipiec 2017 Ostatnio zalogowany - 18 sty 2017 o 12:09
Dokładnie, próbuj przez przeglądarkę i skorzystaj z procedury przypomnienia hasła, jeśli go nie pamiętasz. No i daj znać, jak poszło.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!