Zasygnalizuj

Candy Crush Saga -jak przywrócić utracone levele? [Rozwiązany]

Zadaj pytanie Ewwwwwa 2Opublikowany post poniedziałek 11 styczeń 2016Data rejestracji poniedziałek 11 styczeń 2016 Ostatnia publikacja - Ostatnia odpowiedź dnia 8 wrz 2016 o 08:29
Cześć,
Od kilku lat grałam sobie sporadycznie w Candy Crush Saga.Dotarłam do 600 lvl.
Jednak dzisiaj, kiedy na tym %&*#$ lodzie sie wywaliłam i telefon mi się wyłączył to po uruchomieniu gry jestem na poziomie 1.
Co dziwne mam swoje wiadomości sprzed utraty poziomów (np "ktoś tam wysłał Ci nowe życie") oraz mam swoje złote sztabki w takiej samej ilości jak przedtem.
Nie miałam gry połączonej z facebookiem.
Czy jest na to jakaś rada?
Zobacz więcej 
Przydatny
+1
mniej bardziej
Też miałam kilka razy taką sytuację, ale zwykle po jakimś czasie wszystko wracało do normy. Może spróbuj ręcznie zaktualizować grę?
Ewwwwwa- 12 sty 2016 o 11:29
Dzięki, masz rację, modliłam się całą noc :D i dzisiaj juz wszystko działa, zapobiegawczo utworzyłam sobie konto w grze, żeby taka sytuacja się nie powtórzyła... ;)
Odpowiedz
Karolllla 1985Opublikowany post poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 22 listopad 2016 Ostatnia publikacja - 12 sty 2016 o 15:47
Tak, połączenie z FB też jest dobry zabezpieczeniem bo zawsze po takim resecie punktacja w końcu wraca :) Mega szacun za 600 poziom, ja gram od kilku lat i jestem na 120!
Odpowiedz
Kiler- 8 wrz 2016 o 08:29
Mmie sie to zdarzylo juz dwa razy tylko ze wraca zawsze z 1916 na 1871 i znow musze zaliczac zaden restet nie pomaga
Odpowiedz
Kasia- 14 lip 2016 o 20:40
Mi 1352 wrocilo na 1 lvl za chwile wskoczyl lvl prawidlowy ale wszystkie doladowania ktore zbieralam zniknely i nie mam nic i bladego pojecia nie mam co zrobic by powrocily
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie mogą liczyć na większą ilość odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Stając się członkiem otrzymujesz pełen dostęp do notyfikacji swoich wpisów.

Stając się członkiem nabieracie uprawnień do korzystania z dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM.net?

Zapisz się, Rejestracja jest darmowa i zabiera mniej niż minutę!