Zasygnalizuj

Candy Crush Saga -jak przywrócić utracone levele? [Rozwiązany/Zamknięty ]

zadaj pytanie Ewwwwwa 2Posty poniedziałek 11 styczeń 2016Data rejestracji poniedziałek 11 styczeń 2016 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 3 mar 2017 o 15:27 przez Karolllla
Cześć,

Od kilku lat grałam sobie sporadycznie w Candy Crush Saga.Dotarłam do 600 lvl.
Jednak dzisiaj, kiedy na tym %&*#$ lodzie sie wywaliłam i telefon mi się wyłączył to po uruchomieniu gry jestem na poziomie 1.
Co dziwne mam swoje wiadomości sprzed utraty poziomów (np "ktoś tam wysłał Ci nowe życie") oraz mam swoje złote sztabki w takiej samej ilości jak przedtem.

Nie miałam gry połączonej z facebookiem.

Czy jest na to jakaś rada?
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
bardziej mniej
Też miałam kilka razy taką sytuację, ale zwykle po jakimś czasie wszystko wracało do normy. Może spróbuj ręcznie zaktualizować grę?
Karolllla 2268Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 25 kwiecień 2017 Ostatnio zalogowany - 27 sty 2017 o 09:01
Wow! Gratulacje :)
Odpowiedz
Basia882 1Posty czwartek 2 marzec 2017Data rejestracji 2 marzec 2017 Ostatnio zalogowany slawek - 2 mar 2017 o 16:20
Czy też zmienił się Wam wygląd Candy? Od dziś mam wersję polską , nie mam skarbów w skrzyniach . Jestem zła. Może to ja gdzieś kliknęłam niechcąco i da się wrócić do starej wersji??? HELP Acha. gram na kompie
Odpowiedz
Kasia- 14 lip 2016 o 20:40
Mi 1352 wrocilo na 1 lvl za chwile wskoczyl lvl prawidlowy ale wszystkie doladowania ktore zbieralam zniknely i nie mam nic i bladego pojecia nie mam co zrobic by powrocily
Odpowiedz
Karolllla 2268Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 25 kwiecień 2017 Ostatnio zalogowany - 3 mar 2017 o 15:27
A jak dawno temu to się stało? Czy gra była zintegrowana z FB?
Odpowiedz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!