Czy na Windows można zainstalować po Ubuntu?

Rozwiązany/Zamknięty
Eschm - 30 gru 2014 o 17:30
 Bogo - 27 sty 2015 o 10:55
Witam miałem kiedyś Windows 7, potem zmieniłem na Ubuntu, teraz chcę wrócić do Windowsa, czy można zrobić coś takiego?

4 odpowiedzi

Teoretycznie można, ale praktycznie się nie zaleca, bo po ponownej instalacji Windows może nie chodzić poprawnie. Jak się zmienia na Linux to już raczej na zawsze, no chyba że nowy komp się kupuje.
0
no nie jest to zbyt polecana metoda, bo może Ci w międzyczasie coś się stać z dyskiem i w ogóle będzie po kompie. Poza tym i tak musisz mieć klucz do Windowsa, a nie wiem, czy możesz użyć dwa razy tego samego.
0
e tam, ja tak zrobiłem i działa
0
Najbardziej uniwersalną metodą testowania różnych systemów operacyjnych (windows, linux, mac os, itd.) jest instalacja ich na wirtualnych maszynach. Silnik darmowej wirtualnej maszyny można ściągnąć ze strony www.virtualbox.org. Po instalacji wirtualnej maszyny możemy utworzyć dowolny system na dedykowanej dla niego maszynie i nie martwic się, że po reinstalacji Windowsa cokolwiek złego z tym się stanie. Jak się przekonamy do danego systemu i będziemy chcieli nim zastąpić nasz obecny system operacyjny, wtedy trzeba będzie się zdecydować na reinstalację komputera.
0
Dołącz do nas!