Jak sie zajerestrować na Snapchat [Rozwiązany/Zamknięty ]

piACHU - 7 gru 2014 o 21:08 - Ostatnia odpowiedź: Floreo 1527 Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracjiModeratorStatus 17 kwiecień 2018 Ostatnio zalogowany
- 5 paź 2016 o 12:23
witam
mam problem pobrałem aplikacje snapchat i nie mogę się zalogować... nie znajduje mojego e-maila! co zrobić by móc się zarejestrowac ?
Zobacz więcej 

14 odpowiedzi

meteria 113 Posty środa 9 lipiec 2014Data rejestracji piątek 4 grudzień 2015 Ostatnio zalogowany - 8 gru 2014 o 07:12
-1
Przydatny
13
Hej, ja bym zrobiła tak:

1.Pobierasz i instalujesz Snapchata (to już pewnie zrobione)
2.Uruchamiasz go i klikasz Sign Up (czyli zarejestruj)
3.Teraz tworzysz konto, czyli podajesz adres e-mail (ale musi być dobrze wpisany i taki, który działa), datę urodzenia i hasła. Po stworzeniu konta, wybierasz nazwę użytkownika.Dodatkowo, możesz wprowadzić swój numer telefonu. Zawsze zatwierdzasz wprowadzone zmiany przez guzik Done (Zrobione)
4.Jak konto jest stworzone i zarejestrowane to wtedy można zacząć korzystać.
Bo jak naciśniesz od razu Log In bez rejestracji to nie zawsze chce działać, dlatego opcja przez Sing Up jest zawsze pewniejsza.

Wszystkie informacje o adresie e-mail znajdują się jak klikniesz w ikonę koła zębatego w prawym górnym rogu, tam możesz sprawdzić, czy e-mail się prawidłowo zapisał.

Może być tak, że już wcześniej wprowadziłeś adres email i się zablokowało, wtedy najlepiej usunąć konto i stworzyć je od nowa. Powodzenia ;)
A gdzie jest ta rejestracja
Bo ja mam od razu zarejestruj się
nie no bo klikasz zarejestruj sie, tak sie ten guzik nazywa i potem podajesz kolejne dane maila i ustalasz haslo itd
Ja zmienilam number telefonu I ja chef due zalogowac z innego jrzadzennia to wysyla no smsa n.a. tel number ktorego juz nie man do zrobic
Floreo 1527 Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracjiModeratorStatus 17 kwiecień 2018 Ostatnio zalogowany > Lolalalla - 5 paź 2016 o 12:23
musisz mieć tzw. recovery code. jak nie masz kodu ani starego numeru, nie odzyskasz dostępu do konta.