Jak sie zajerestrować na Snapchat

Rozwiązany/Zamknięty
piACHU - Zmodyfikowany przez technomix dnia 8/12/2014 o 07:15
Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 - 5 paź 2016 o 12:23
witam
mam problem pobrałem aplikacje snapchat i nie mogę się zalogować... nie znajduje mojego e-maila! co zrobić by móc się zarejestrowac ?

1 odpowiedzi

meteria Posty 113 Data rejestracji środa 9 lipiec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 4 grudzień 2015 73
8 gru 2014 o 07:12
Hej, ja bym zrobiła tak:

1.Pobierasz i instalujesz Snapchata (to już pewnie zrobione)
2.Uruchamiasz go i klikasz Sign Up (czyli zarejestruj)
3.Teraz tworzysz konto, czyli podajesz adres e-mail (ale musi być dobrze wpisany i taki, który działa), datę urodzenia i hasła. Po stworzeniu konta, wybierasz nazwę użytkownika.Dodatkowo, możesz wprowadzić swój numer telefonu. Zawsze zatwierdzasz wprowadzone zmiany przez guzik Done (Zrobione)
4.Jak konto jest stworzone i zarejestrowane to wtedy można zacząć korzystać.
Bo jak naciśniesz od razu Log In bez rejestracji to nie zawsze chce działać, dlatego opcja przez Sing Up jest zawsze pewniejsza.

Wszystkie informacje o adresie e-mail znajdują się jak klikniesz w ikonę koła zębatego w prawym górnym rogu, tam możesz sprawdzić, czy e-mail się prawidłowo zapisał.

Może być tak, że już wcześniej wprowadziłeś adres email i się zablokowało, wtedy najlepiej usunąć konto i stworzyć je od nowa. Powodzenia ;)
-1
meteria Posty 113 Data rejestracji środa 9 lipiec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 4 grudzień 2015 73
8 gru 2014 o 11:18
w tym drugim ma być Sign Up, nie Sing Up wiadomo hihih
0
U mnie po wpisanie daty urodzenia pokazuje się kominikat, żeby zaktualizować snapchata(w tlumaczeniu xd.). Ale jest aktualny, co mam zrobić?
0
No jeśli jest aktualny, to nie aktualizuj, pomiń.
0
Jak można niby rejestrację? powiesz mi? wyskakuje błąd,że jest nieaktualne,a jest aktualne i tyle. Nie da się nic zrobić
0
to może odinstaluj i zainstaluj jeszcze raz?
0
Dołącz do nas!