Czy polecacie Google Drive do pracy?

Rozwiązany/Zamknięty
arleta_z_chin Posty 91 Data rejestracji poniedziałek 20 październik 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 4 styczeń 2016 - 10 lis 2014 o 14:53
arleta_z_chin Posty 91 Data rejestracji poniedziałek 20 październik 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 4 styczeń 2016 - 14 lis 2014 o 08:30
Hej, mam takie pytanie, zdarza mi się pracować z domu, dyski wirtualne są wygodne, jak trzeba coś komuś pokazać, ale czy polecacie do czegoś takiego Google Drive czy jakąś inną formę?

7 odpowiedzi

Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
12 lis 2014 o 11:15
Ja korzystam z Google Drive i raczej nie mogę nic złego powiedzieć.
Ale to zależy na czym dokładnie polega Twoja praca. Jesli na wspólnym tworzeniu treści to Google Drive jest chyba rzeczywiście najlepsze.

Jeśli chcesz przesyłać pliki to warto skorzystać z Dropboxa. A do prowadzenia projektu, wymiany informacji i załączników - polecam Trello.
monti4 Posty 69 Data rejestracji poniedziałek 10 listopad 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 27 wrzesień 2017 71
10 lis 2014 o 16:31
Ja Ci nie polecam dysków Google do długiej pracy, mnie się od 4 tygodni zdarzają takie sytuacje na Chrome, że jak pracuję na jakimś dokumencie, a potem zrobię dłuższą przerwę i np chcę obejrzeć jakiś filmik na Youtubie albo podyskutować na Facebooku, to jak wracam to dokumentu zaczyna się wieszać i nic nie można zrobić. Może to kwestia przeglądarki, ale na Firefoxie z kolei tak zamula, że nie da się robić. W każdym razie mnie to zniechęca na tyle, że powróciłem do edytorów offline LIbreOffice i potem sobie przerzucam na dysk te dokumenty
ja Ci polecam Dropboxa, nie wiesza się
arleta_z_chin Posty 91 Data rejestracji poniedziałek 20 październik 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 4 styczeń 2016 62
12 lis 2014 o 08:46
czyli mówicie, że się wiesza, a w Dropboksie też można pracować online jak w Google Drive?
nie, nie można edytować online, jak to Ci chodzi. Są wprawdzie dodatki typu TextDropAdd, ale zdecydowanie to nie jest to samo. Dlatego dla mnie najlepsza metoda przy dużych plikach to edytor offline i przeniesienie do Google Docs.Zresztą co do narzekania na Google Docs to prawda jest taka, że on się czasem wiesza, no ale to jest spowodowane tym, że zapisuje wszystko online i dlatego czasem siada.
0
ja CI nie polecam, bo zmienili interfejs i nic się nie da w tym połapać.
ja też mam coraz więcej problemów i z chrome i z drivem i sam szukam rozwiązania
arleta_z_chin Posty 91 Data rejestracji poniedziałek 20 październik 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 4 styczeń 2016 62
14 lis 2014 o 08:30
no rozumiem, szkoda, ale liczę, że się pojawi kiedyś coś lepszego niż Drive, na razie spróbuję, jak mówicie.
Dołącz do nas!