Podlaczenie

Rozwiązany/Zamknięty
pati - 7 lis 2014 o 17:15
 quagi - 7 lis 2014 o 17:54
witam mam telefon samsung i 5500 czego potrzebuje żeby podłączyć go do telewizora?

2 odpowiedzi

Meastrio Posty 402 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 1 sierpień 2017 286
7 lis 2014 o 17:42
Jest jeszcze jedna metoda, te telefony mają moduł AllShare albo inaczej DLNA, więc jak telewizor, który masz też ma taki moduł to wtedy możesz uruchomić aplikację AllShare i wyświetlać rzeczy z smartfona na telewizorze w ten sposób. Tylko do tego potrzebujesz Wi-Fi.Na stronie Samsunga (https://www.samsung.com/pl/apps/ jest o tym trochę napisane. Powodzenia!
1
nie do wszystkich czynności trzeba wifi, tylko niektórych
0
hej, będziesz potrzebować adaptera HDMI/HDTV i jak będziesz mieć adapter i jeśli telewizor, który masz ma wejście HDMI, no i wtedy możesz podłączyć telefon do telewizora.

Tylko zanim kupisz, musisz się upewnić, że taki adapter będzie działał z modelem, który masz. Na Allegro ogólnie są takie adaptery do kupienia, ale jak nie będzie w opisie aukcji to zapytać sprzedawcy, czy będzie kompatybilny z tym modelem. A jak nie to w sklepach z akcesoriami do telefonów też powinni czymś takim dysponować. Wiem, że np dla Samsung Galaxy S 3 są takie adaptery, ale dla i5500 trzeba sprawdzić

Bo bez adaptera, ja nie widzę innej opcji. Pozdro
0
Dołącz do nas!