Soulseek czy BitTorrent?

Rozwiązany/Zamknięty
marcelina - 17 wrz 2014 o 10:43
 mikro - 3 lis 2015 o 12:57
Hej, jaki program do wymiany plików polecacie. Kiedyś używałam SoulSeeka i byłam bardzo zadowolona, ale to było lata temu i może teraz już wymyślili cos lepszego?

Liczę na rekomendacje.

16 odpowiedzi

Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
17 wrz 2014 o 11:12
Ja polecam SoulSeek. Możesz pobierać nie tylko pojedyncze utwory, ale też całe foldery. A poza tym możesz przeglądać zasoby udostępnione przez daną osobę. To jest naprawdę super opcja.
0
BitTorrent jest ok, nic mu nie mam do zarzucenia, ale jak jesteś zadowolona z SoulSeeka to po co zmieniac? Nic nowego w temacie P2P nie wymyślono, szczególnie, że wiadomo trochę to śliski temat z powodu praw autorskich, niemniej co, jedyne co przemawia na korzyść BitTorrenta to to, że być może znajdziesz w nim większą różnorodność plików, ale zasadnicoz to tyle.
0
Zgadza się, ale używałam Soulseeka bardzo dawno temu, myślałam, że coś się zmieniło w tej sprawie.
0
lubie_wino
18 wrz 2014 o 06:59
no właśnie niebardzo, tzn wiesz, zawsze możesz spróbować BitTorrenta na próbę, a potem go odinstalować i wrócić do SoulSeek, jeśli uznasz, że z jakiegoś powodu bardziej Ci pasuje. Ja obiektywnie nie widzę żadnych "za" ani "przeciw" na tyle ważnych, żeby to miało znaczenie. BitTorrent jest po prostu trochę popularniejszy, ale na tym koniec.
0
zielony Posty 144 Data rejestracji środa 9 lipiec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 12 październik 2016 72
19 wrz 2014 o 16:38
Ja też jakoś się przyzwyczaiłem do BitTorrenta. Przde wszystkim tam jest większy wybór, jeśli szukasz konkretnego filmu.
0
A ja się boję używać takich programów.
Teraz sporo się mówi o tym, że piraci są ścigani a wiadomo, że nie jesteśmy w wstanie dojść do tego, czy ściągamy plik będący czyjąś własnością czy nie.
0
panda0001 Posty 88 Data rejestracji środa 9 lipiec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 20 maj 2016 17
24 wrz 2014 o 10:42
Top zależy czego szukasz, jeśli mało znanych rzeczy, to prędzej znajdziesz je na soul.
0
Żaden. Wymiana plików nie jest już tak bezpieczna jak kiedyś, łatwo o piractwo...
0
to fakt, ale póki w Polsce nie będzie takich usług jak Netflix, to raczej i tak ludzie tego będą używać
0
kurde, to jak mówicie, że to niepewne, to znacie jakieś stronki, żeby oglądać online?
0
ja polecam TeleTivi.pl, masz tam linki do filmów i seriali, no ale wiadomo plików audio to tam nie znajdziesz
0
a ja Ci polecam zamiast ściągać, wypożyczać pliki, po co masz sobie zasyfiać komputer pobieraniem
0
A jakie pliki ściągasz? Muzykę czy coś innego?
0
muzykę i filmy
0
szokobons Posty 106 Data rejestracji środa 9 lipiec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 12 grudzień 2015 80
17 paź 2014 o 14:50
Prosta sprawa, po kiego grzyba bawić się w torrenty i nie wiadomo jakie historie, skoro do muzyki masz bardzo tanio przecież Spotify lub Deezer również jako aplikacje na komórki, a do filmów serwisy VoD albo inne bezpłatne. Serio nie warto tracić czasu na torrenty
0
przekonaliście mnie, wielkie dzięki za wszelkie info, które daliście
0
ani jeden, ani drugi --> uTorrent
0
Dołącz do nas!