Soulseek czy BitTorrent? [Rozwiązany/Zamknięty ]

- - Ostatnia odpowiedź:  mikro - 3 lis 2015 o 12:57
Hej, jaki program do wymiany plików polecacie. Kiedyś używałam SoulSeeka i byłam bardzo zadowolona, ale to było lata temu i może teraz już wymyślili cos lepszego?

Liczę na rekomendacje.
Zobacz więcej 

16 odpowiedzi

Data rejestracji
poniedziałek 24 marzec 2014
Status
Zweryfikowany ekspert
Ostatnio zalogowany
13 grudzień 2018
0
Dziękujemy
Ja polecam SoulSeek. Możesz pobierać nie tylko pojedyncze utwory, ale też całe foldery. A poza tym możesz przeglądać zasoby udostępnione przez daną osobę. To jest naprawdę super opcja.
0
Dziękujemy
BitTorrent jest ok, nic mu nie mam do zarzucenia, ale jak jesteś zadowolona z SoulSeeka to po co zmieniac? Nic nowego w temacie P2P nie wymyślono, szczególnie, że wiadomo trochę to śliski temat z powodu praw autorskich, niemniej co, jedyne co przemawia na korzyść BitTorrenta to to, że być może znajdziesz w nim większą różnorodność plików, ale zasadnicoz to tyle.
0
Dziękujemy
Zgadza się, ale używałam Soulseeka bardzo dawno temu, myślałam, że coś się zmieniło w tej sprawie.
0
Dziękujemy
no właśnie niebardzo, tzn wiesz, zawsze możesz spróbować BitTorrenta na próbę, a potem go odinstalować i wrócić do SoulSeek, jeśli uznasz, że z jakiegoś powodu bardziej Ci pasuje. Ja obiektywnie nie widzę żadnych "za" ani "przeciw" na tyle ważnych, żeby to miało znaczenie. BitTorrent jest po prostu trochę popularniejszy, ale na tym koniec.
Data rejestracji
środa 9 lipiec 2014
Ostatnio zalogowany
środa 12 październik 2016
0
Dziękujemy
Ja też jakoś się przyzwyczaiłem do BitTorrenta. Przde wszystkim tam jest większy wybór, jeśli szukasz konkretnego filmu.
0
Dziękujemy
A ja się boję używać takich programów.
Teraz sporo się mówi o tym, że piraci są ścigani a wiadomo, że nie jesteśmy w wstanie dojść do tego, czy ściągamy plik będący czyjąś własnością czy nie.
Data rejestracji
środa 9 lipiec 2014
Ostatnio zalogowany
piątek 20 maj 2016
0
Dziękujemy
Top zależy czego szukasz, jeśli mało znanych rzeczy, to prędzej znajdziesz je na soul.
0
Dziękujemy
Żaden. Wymiana plików nie jest już tak bezpieczna jak kiedyś, łatwo o piractwo...
0
Dziękujemy
to fakt, ale póki w Polsce nie będzie takich usług jak Netflix, to raczej i tak ludzie tego będą używać
0
Dziękujemy
kurde, to jak mówicie, że to niepewne, to znacie jakieś stronki, żeby oglądać online?
0
Dziękujemy
ja polecam TeleTivi.pl, masz tam linki do filmów i seriali, no ale wiadomo plików audio to tam nie znajdziesz
0
Dziękujemy
a ja Ci polecam zamiast ściągać, wypożyczać pliki, po co masz sobie zasyfiać komputer pobieraniem
0
Dziękujemy
A jakie pliki ściągasz? Muzykę czy coś innego?
0
Dziękujemy
muzykę i filmy
Data rejestracji
środa 9 lipiec 2014
Ostatnio zalogowany
12 grudzień 2015
0
Dziękujemy
Prosta sprawa, po kiego grzyba bawić się w torrenty i nie wiadomo jakie historie, skoro do muzyki masz bardzo tanio przecież Spotify lub Deezer również jako aplikacje na komórki, a do filmów serwisy VoD albo inne bezpłatne. Serio nie warto tracić czasu na torrenty
przekonaliście mnie, wielkie dzięki za wszelkie info, które daliście
0
Dziękujemy
ani jeden, ani drugi --> uTorrent