Tani tablet dla czterolatki [Rozwiązany/Zamknięty ]

Zasygnalizuj
-
Data rejestracji
piątek 10 październik 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
2 październik 2016
-
Chcę kupić chrześnicy tablet na urodziny i wakacje. Do gier i zbaw - to czteroletnie dziecko. Co wybrać, żeby nie było za drogie i nie rozleciało się po tygodniu?

7 odpowiedzi

Hej, ja kupiłam swoim dzieciom NavRoad Nexo Kiddo i jest ok, ja kupowałam na Allegro, wyszło mnie to jakieś 300 zł, więc najgorzej nie jest, tablet jest o tyle fajny, że ma taki dziecięcy dizajn, kolory itd. A jak chodzi o użytkowanie to też nie najgorzej, jeszcze żyje ;)
1
Dziękujemy

Kilka słów podziękowania byłoby miłym gestem. Dodaj komentarz

CCM Użytkownicy, którzy podziękowali nam za pomoc w tym miesiącu: 1106

Data rejestracji
piątek 25 kwiecień 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
środa 19 lipiec 2017
248
Tablety Colorovo CityTab Lite możesz też kupić do 200 złotych, ale on jest mniej "dziecięcy z wyglądu" ale chodzi dobrze.
1
Dziękujemy

Kilka słów podziękowania byłoby miłym gestem. Dodaj komentarz

CCM Użytkownicy, którzy podziękowali nam za pomoc w tym miesiącu: 1106

Data rejestracji
środa 9 lipiec 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 9 grudzień 2019
339
Ja bym z kolei wybrała Samsung Galaxy Tab 3 Kids bo tam jest opcja specjalnego sklepu dla dzieci z aplikacjami (https://pl.ccm.net/news/184-samsung-sklep-z-aplikacjami-dla-dzieci nie jest on może najtańszy, ale ja myślę, że to nie jest zła opcja, bo starczy na dłużej, a Samsung to jednak jest dobra firma.
Data rejestracji
środa 9 lipiec 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 9 listopad 2015
37
A może Lark SmartKid 7?

Jest kolorowy, w dziecięcym stylu. Kosztuje niecałe 400 złotych, ale ma wbudowanych dużo gier i aplikacji dla dzieci.
Data rejestracji
poniedziałek 24 marzec 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
14 luty 2021
7 875
Może MOBII 703 - jest na Androidzie, po polsku, kosztuje ok. 250 złotych.
Ja polecam Tablet Lenco Cooltab 70. Kupiłam taki dzieciom i są bardzo zadowolone, syn ma sześć a córka cztery i pół. Jest szary i nie ma takich bardzo dziecięcych kolorów, ale jest na androidzie, jest bardzo wytrzymały i ma zabezpieczenie dziecięce - dzieci mają dostęp tylko do bezpiecznych rzeczy.
Data rejestracji
piątek 10 październik 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
2 październik 2016
30
Colorovo albo GoClever - to są moim zdaniem tanie tablety.