Gdzie najlepszy hosting?

Rozwiązany/Zamknięty
Alfred - 31 lip 2014 o 12:54
 oszek - 18 paź 2017 o 17:17
Hej, słyszałem pozytywne opinie o zenbox.pl.
Czy potwierdzacie?
Ewentualnie- gdzie jeszcze można hostować strony?

12 odpowiedzi

zwróć uwagę na takie rzeczy jak tu opisano http://projektlukas.pl/co-to-jest-hosting-internetowy-jaki-najlepszy/ i zapytaj czy firma jest w stanie to spełnić
Nazwa, Home - są w porządku, ale ceny mają wysokie.
cal.pl zawiodłem się bo mi zabrali domene
Hekko jest w porządku. Małe konto z kod rabatowym wyjdzie was 25 zł w pierwszym roku. A wiadomo, że najlepiej po prostu odpalić okres testowy i na tej podstawie ocenić jakość działania serwera. Kwestia taka, jakie macie oczekiwania.
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
10 mar 2017 o 11:45
A skąd wziąć taki kod rabatowy?
0
Hej, co do zenboxu jak najbardziej potwierdzam, korzystam i jestem zadowolony.
Nie polecę niczego innego, bo moim pierwszym wyborem był właśnie Zenbox, a że jestem zadowolony, nie mam potrzeby zmiany.
ja też potwierdzam, że zenbox jest ok
Jak nie polski to masz jeszcze DreamHost
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
18 wrz 2014 o 17:05
A nazwa.pl, home.pl - takie rzeczy?
Warto pomyśleć nad zahostowanie się na cal.pl - przejrzyste warunki, dobra cena i bardzo przyzwoita stabilność
bo pewnie nie przedłużyłeś, a pisałeś do nich? Zawsze można napisać i próbować naprawić swój błąd, bo to nie ich wina, że nie opłaciłeś, czy tam przedłużyłeś. Ja mam bardzo dobrą opinię o cal.pl jeśli chodzi o obsługę techniczną. Zresztą musiałeś dostawać pprzypomnienia, albo coś w tym stylu.
Dokładnie też mam domenę na cal.pl i sprawuje się bardzo dobrze. Napisz do nich to wszystko ci wyjaśnią.
0
Zenbox jest fajny, ale jest drogi. Atthost wychodzi dwa razy taniej.
Ile ludzi tyle gustów. Ja przez już ponad rok korzystam z seohost. BOK mają na bardzo wysokim poziomie.
pogos Posty 3 Data rejestracji środa 18 październik 2017 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 18 październik 2017
18 paź 2017 o 16:13
Hekko jest pewniakiem - nawet jeśli postawicie stronkę na najmniejszym koncie. Działam u nich od dawna, nie ma żadnych problemów, a serwer działa niezawodnie. Kwestia dopasowania czegoś odpowiedniego pod siebie.
0
Nie wiem czy najlepszy, ale od lat jestem na Firehost i żadne problemy się nie pojawiają.
Usługa działa stabilnie, niezawodnie, ma dobre parametry.
Z naszego doświadczenia - pierwsza klasa.
0
Dołącz do nas!