Znalazłeś hakera IG?

Zamknięty
ardy97_9019 Posty 2 Data rejestracji środa 15 czerwiec 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 15 lipiec 2022 - 15 cze 2022 o 13:50
ardy97_9019 Posty 2 Data rejestracji środa 15 czerwiec 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 15 lipiec 2022 - 15 lip 2022 o 19:04
Przepraszam, jeśli to nie jest miejsce, w którym można to opublikować, ale moi przyjaciele IG zostali niedawno zhakowani i haker skontaktował się ze mną.

Zadali mi typowe pytania i opowiedzieli mi, dlaczego potrzebują $, więc zabawiam ich, dopóki nie podadzą mi informacji o Venmo.

Pamiętaj, że mój przyjaciel jest Afroamerykaninem, a Acc Venmo, do którego mnie przyprowadził, był białym kolesiem ze swoim psem (sprawdziłem, że to on, wysyłając zdjęcie acc, a oni powiedzieli tak, to jest acc)

Spojrzałem też na tę nazwę na IG i znalazłem publiczny dostęp z dokładnie tym zdjęciem profilowym jako Acc Venmo i pomyślałem, że to zabawne. Zrobiłem zrzuty ekranu całej rozmowy i Venmo/IG wg.

Czy są ludzie, którzy są tak głupi, aby ujawnić swojego prawdziwego Venmo z ich prawdziwym imieniem na swoim koncie? Czy haker naprawdę po prostu ujawniłby swoje imię w tym miejscu, gdzie mógłbym je również znaleźć na IG?

Chciałem tylko dać upust tej interakcji.

1 odpowiedzi

ardy97_9019 Posty 2 Data rejestracji środa 15 czerwiec 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 15 lipiec 2022
15 lip 2022 o 19:04

Przepraszam, jeśli to nie jest miejsce, w którym można to opublikować, ale moi przyjaciele IG zostali niedawno zhakowani i haker skontaktował się ze mną.

Zadali mi typowe pytania i opowiedzieli mi, dlaczego potrzebują $, więc zabawiam ich, dopóki nie podadzą mi informacji o Venmo.

Pamiętaj, że mój przyjaciel jest Afroamerykaninem, a Acc Venmo, do którego mnie przyprowadził, był białym kolesiem ze swoim psem (sprawdziłem, że to on, wysyłając zdjęcie acc, a oni powiedzieli tak, to jest acc)

Spojrzałem też na tę nazwę na IG i znalazłem publiczny dostęp z dokładnie tym zdjęciem profilowym jako Acc Venmo i pomyślałem, że to zabawne. Zrobiłem zrzuty ekranu całej rozmowy i Venmo/IG wg.

Czy są ludzie, którzy są tak głupi, aby ujawnić swojego prawdziwego Venmo z ich prawdziwym imieniem na swoim koncie? Czy haker naprawdę po prostu ujawniłby swoje imię w tym mi https://omegle.onl/home/ ejscu, gdzie mógłbym je również znaleźć na IG?

issue got solved!!

0
Dołącz do nas!