Żółte plamy na ekranie

Zamknięty
reene11 Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 4 kwiecień 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 21 kwiecień 2022 - 4 kwi 2022 o 15:12
reene11 Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 4 kwiecień 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 21 kwiecień 2022 - 21 kwi 2022 o 22:59
Więc mój telefon nie jest taki stary. To samsung zfold 3. Obok mojego łóżka znajduje się duży parapet, który używam jako półki do umieszczenia telefonu lub drinka. Ustawiłem na nim telefon kilka dni temu i musiałem go przypadkowo wyłączyć. Upadł na podłogę wyłożoną wykładziną, ale niestety przez grzejnik z płytą bazową. Brak uszkodzeń lub pęknięć na ekranach ani niczego. Telefon nadal w pełni sprawny. Problem polega jednak na tym, że na przednim ekranie pojawiły się 2 duże żółte plamki. Jakiś sposób, aby to naprawić? Czy jest to trwałe uszkodzenie cieplne? Pod żółtym kolorem na ekranie wszystko wygląda normalnie. To tak, jakby patrzeć przez te nocne okulary z żółtymi soczewkami w tych miejscach.

2 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 694
4 kwi 2022 o 17:08
Cześć! Niektórzy ludzie mają małe różowawe/żółte plamki, które widzą tylko na białym tle. Możesz zdjąć ochraniacz ekranu (lub poprosić o pomoc w jakimś sklepie z telefonami komórkowymi), aby sprawdzić, czy to problem z ekranem, czy z ochraniaczem. Jeśli pozostaną na ekranie, to problem z ekranem.
0
reene11 Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 4 kwiecień 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 21 kwiecień 2022
21 kwi 2022 o 22:59
Więc mój telefon nie jest taki stary. To samsung zfold 3. Obok mojego łóżka znajduje się duży parapet, który używam jako półki do umieszczenia telefonu lub drinka. Ustawiłem na nim telefon kilka dni temu i musiałem go przypadkowo wyłączyć. Upadł na podłogę wyłożoną wykładziną, ale niestety przez grzejnik z płytą bazową. Brak uszkodzeń lub pęknięć na ekranach ani niczego https://mobdro.onl/. Telefon nadal w pełni sprawny. Problem polega jednak na tym, że na przednim ekranie pojawiły się 2 duże żółte plamki. Jakiś sposób, aby to naprawić? Czy jest to trwałe uszkodzenie cieplne? Pod żółtym kolorem https://vidmate.bio/index/ na ekranie wszystko wygląda normalnie. To tak, jakby patrzeć przez te nocne okulary z żółtymi soczewkami w tych miejscach.

I got this,,.
0
Dołącz do nas!