Pasek Windows zniknął

Zamknięty
jingsani Posty 1 Data rejestracji poniedziałek 7 luty 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 8 luty 2022 - 7 lut 2022 o 11:36
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 - 7 lut 2022 o 13:38
Cześć, mój pasek Windows właśnie zniknął, nie mogę niczego otworzyć, nawet moich ustawień, jest po prostu czarny i nie mogę go przywrócić, jeśli nacisnę klawisz Windows, nic się nie dzieje



szybka aktualizacja jakoś ustawienia się otworzyły, ale jest tam zamrożone, próbowałem włączać i wyłączać laptopa, ale nadal nie ma.

1 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 694
7 lut 2022 o 13:38
Cześć! Czy masz Windows 10?

Powodów może być kilka.

Pasek zadań może ukrywać się na dole ekranu po przypadkowej zmianie rozmiaru. Umieść wskaźnik myszy na dolnej krawędzi ekranu.
Jeśli wskaźnik zmieni się w podwójną strzałkę (podwójna strzałka skierowana w górę i w dół), kliknij i przeciągnij w górę.
Jeśli pasek zadań nie chowa się u dołu ekranu, spróbuj przesunąć mysz w prawo, w lewo i w górę, szukając podwójnej strzałki.

Pasek zadań może być ustawiony na "Automatyczne ukrywanie". Naciśnij klawisz Windows na klawiaturze, aby wyświetlić menu Start. Powinno to również spowodować pojawienie się paska zadań.
Kliknij prawym przyciskiem myszy widoczny teraz pasek zadań i wybierz Ustawienia paska zadań.
Kliknij przełącznik „Automatically hide the taskbar in desktop mode (Automatycznie ukryj pasek zadań w trybie pulpitu)”, aby opcja była wyłączona, lub włącz opcję „Lock the taskbar (Zablokuj pasek zadań)”.
Pasek zadań powinien być teraz stale widoczny.

Proces „explorer.exe” mógł ulec awarii. Aby to naprawić, otwórz Menedżera zadań za pomocą Ctrl + Alt + Del lub Ctrl + Shift + Esc.
Jeśli explorer.exe jest już uruchomiony, wybierz go i wybierz opcję "End Task before continuing on" (Zakończ zadanie przed kontynuowaniem).
Kliknij menu Plik i wybierz Nowe zadanie.
W oknie dialogowym wpisz „explorer.exe”, aby ponownie uruchomić proces.
0
Dołącz do nas!