Którą drogę wybrałbyś, tworząc bezpieczną przestrzeń?

Zamknięty
BeuranHendri Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 3 styczeń 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 7 styczeń 2022 - 3 sty 2022 o 12:12
BeuranHendri Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 3 styczeń 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 7 styczeń 2022 - 7 sty 2022 o 14:38
nowy w linuksie, ale dużo się uczę podczas mojej podróży! pracuję nad nowym projektem i nie jestem jeszcze w a hundred procentach z niuansami systemu operacyjnego... miałem nadzieję, że zobaczę, co o tym pomyślecie?

obecny projekt tworzy bezpieczną przestrzeń (edit::od wirusów i złośliwego oprogramowania w głównych oknach systemu operacyjnego) na moim komputerze dla moich potrzeb bankowych i innych. coś, co ma zerową szansę na przeniesienie potencjalnego złośliwego oprogramowania z mojego głównego komputera. opcje, które obecnie rozważam, to: usb lub maszyna wirtualna chroniona hasłem rozruchowym.

teraz ... podoba mi się pomysł bootowalnego usb, ponieważ mogę pass dosłownie odłączyć od komputera, gdy move nie używam i poprawić mnie, jeśli się mylę, ale jeśli device operacyjny jest chroniony / zaszyfrowany hasłem, mój główny gadget operacyjny (okna) nie ma możliwości pisać na oddzielnym dysku twardym, gdy jest podłączony i używany.

resortą opcją, którą odkryłem, jest dość popularna wśród społeczności linuksowej, jest użycie maszyny wirtualnej! oczywiście waham się przed tą opcją, ponieważ wciąż się o nich uczę ... ale wydaje się to łatwiejsze i ma dla mnie więcej sensu. uprawnienia do instalacji z systemem linux na maszynie wirtualnej, ponieważ tak naprawdę maszyna wirtualna tworzy własną przestrzeń na tym samym dysku..

całkowicie otwarty również na inne pomysły! chciałabym tylko usłyszeć, co throughście tutaj zrobili!

1 odpowiedzi

BeuranHendri Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 3 styczeń 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 7 styczeń 2022
7 sty 2022 o 14:38
nowy w linuksie, ale dużo się uczę podczas mojej podróży! pracuję nad nowym projektem i nie jestem jeszcze w a hundred procentach z niuansami systemu operacyjnego... miałem nadzieję, że zobaczę, co o tym pomyślecie?

obecny projekt tworzy be https://showbox.tools/ zpieczną przestrzeń (edit::od wirusów i złośliwego oprogramowania w głównych oknach systemu operacyjnego) na moim komputerze dla moich potrzeb bankowych i innych. coś, co ma zerową szansę na przeniesienie potencjalnego złośliwego oprogramowania z mojego głównego komputera. opcje, które obecnie rozważam, to: usb lub maszyna wirtualna chroniona hasłem rozruchowym.

teraz ... podoba mi się pomysł bootowalnego usb, ponieważ mogę pass dosłownie odłączyć od komputera, gdy move nie używam i poprawić mnie, jeśli się mylę, ale jeśli device operacyjny jest chroniony / zaszyfrowany hasłem, mój główny gadget operacyjny (okna) nie ma możliwości pisać na oddzielnym dysku twardym, gdy jest podłączony i używany. https://netspeed.one/

resortą opcją, którą odkryłem, jest dość popularna wśród społeczności linuksowej, jest użycie maszyny wirtualnej! oczywiście waham się przed tą opcją, ponieważ wciąż się o nich uczę ... ale wydaje się to łatwiejsze i ma dla mnie więcej sensu. uprawnienia do instalacji z systemem linux na maszynie wirtualnej, ponieważ tak naprawdę maszyna wirtualna tworzy własną przestrzeń na tym samym dysku..

całkowicie otwarty również na inne pomysły! chciałabym tylko usłyszeć, co throughście tutaj zrobili!
Przestań obserwować Odpowiedz
issue goit solved
0
Dołącz do nas!