Czy to z powodu szyfrowania na HD?

Zamknięty
kaybykats Posty 3 Data rejestracji poniedziałek 13 grudzień 2021 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 17 grudzień 2021 - 13 gru 2021 o 08:06
kaybykats Posty 3 Data rejestracji poniedziałek 13 grudzień 2021 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 17 grudzień 2021 - 17 gru 2021 o 15:05
Jakieś 5 lat temu mój Mac się zawiesił. Myślałem, że to dysk twardy, ale nie byłem pewien z powodu wielu problemów z nim. Kupiłem inny dysk twardy i trochę działał. Znowu się zawiesił. Więc w pośpiechu kupiłem nowy komputer. W tym roku przeglądałem mój stary dysk twardy za pomocą zewnętrznego czytnika. Wszystkie działają dobrze. Pojawia się i mogę przeglądać większość moich starych rzeczy. Mam jednak taki, który mówi: „Wprowadź hasło, aby odblokować zewnętrzny dysk mac hd”. Wpisuję to, co myślę, że jest moim hasłem i trzęsie się, jakby było złe.

Moje pytanie: Załóżmy, że z powodu przechowalni plików jest szyfrowanie inne niż hasło, którego używam do logowania, i nie ma nic złego w HD. Czy powinienem móc umieścić go z powrotem w oryginalnej maszynie i normalnie uzyskiwać do niego dostęp bez hasła szyfrowania ze względu na dostęp do pęku kluczy? Obecnie myślę, że mogę wymienić wyświetlacz i wymienić baterię i stara maszyna będzie działać, ale jeśli to hasło i tak jest wymagane, nie chcę kupować mnóstwa starych części. -LUB- jeśli znasz inny sposób uzyskania dostępu przez zewnętrzny HD, daj mi znać.

Wreszcie, odkąd wymieniłem dysk twardy na starszym komputerze, czy byłbym w stanie uzyskać niektóre pliki z tego potencjalnie, który miał dostęp do pęku kluczy, ponieważ mam dostęp do tego i był używany na tym samym komputerze.

2 odpowiedzi

kaybykats Posty 3 Data rejestracji poniedziałek 13 grudzień 2021 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 17 grudzień 2021
16 gru 2021 o 16:08
Jakieś 5 lat temu mój Mac się zawiesił. Myślałem, że to dysk twardy, ale nie byłem pewien z powodu wielu problemów z nim. Kupiłem inny dysk twardy i trochę działał. Znowu się zawiesił. Więc w pośpiechu kupiłem nowy komputer. W tym roku przeglądałem mój stary dysk twardy za pomocą zewnętrznego czytnika. Wszystkie działają dobrze. Pojawia się i mogę przeglądać większość moich starych r https://showbox.tools/ zeczy. Mam jednak taki, który mówi: „Wprowadź hasło, aby odblokować zewnętrzny dysk mac hd”. Wpisuję to, co myślę, że jest moim hasłem i trzęsie się, jakby było złe.

Moje pytanie: Załóżmy, że z powodu przechowalni plików jest szyfrowanie inne niż hasło, którego używam do logowania, i nie ma nic złego w HD. Czy powinienem móc umieścić go z powrotem w oryginalnej maszynie i normalnie uzyskiwać do niego dostęp bez hasła szyfrowania ze względu na dostęp do pęku kluczy? Obecnie myślę, że mogę wymienić wyświetlacz i wymienić baterię i stara maszyna będzie działać, ale jeśli to hasło i tak jest wymagane, nie chcę kupować mnóstwa starych części. -LUB- jeśli znasz inny sposób uzyskania dostępu przez zewnętrzny HD, daj mi znać.

Wreszcie, odkąd wymieniłem dysk twardy na starszym komputerze, czy byłbym w stanie uzyskać niektóre pliki z tego potencjalnie, który miał dostęp do pęku kluczy, ponieważ mam dostęp do tego i był używany na tym samym komputerze.
issue got solved
0
kaybykats Posty 3 Data rejestracji poniedziałek 13 grudzień 2021 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 17 grudzień 2021
17 gru 2021 o 15:05
Jakieś 5 lat temu mój Mac się zawiesił. Myślałem, że to dysk twardy, ale nie byłem pewien z powodu wielu problemów z nim. Kupiłem inny dysk twardy i trochę działał. Znowu się zawiesił. Więc w pośpiechu kupiłem nowy komputer. W tym roku przeglądałem mój stary dysk twardy za pomocą zewnętrznego czytnika. Wszystkie działają dobrze. Pojawia się i mogę przeglądać większość moich starych rzeczy. Mam jednak taki, który mówi: „Wprowadź hasło, aby odblokować zewnętrzny dysk mac hd”. Wpisuję to, co myślę, że jest moim hasłem i trzęsie się, jakby było złe.

Moje pytanie: Załóżmy, że z powodu przechowalni plików jest szyfrowanie inne niż hasło, którego używam do logowania, i nie ma nic złego w HD. Czy powinienem móc umieścić go z powrotem w oryginalnej maszynie i normalnie uzyskiwać do niego dostęp bez hasła https://routerlogin.dev/ szyfrowania ze względu na dostęp do pęku kluczy? Obecnie myślę, że mogę wymienić wyświetlacz i wymienić baterię i stara maszyna będzie działać, ale jeśli to hasło i tak jest wymagane, nie chcę kupować mnóstwa starych części. -LUB- jeśli znasz inny sposób uzyskania dostępu przez zewnętrzny HD, daj mi znać. https://19216801.one/

Wreszcie, odkąd wymieniłem dysk twardy na starszym komputerze, czy byłbym w stanie uzyskać niektóre pliki z tego potencjalnie, który miał dostęp do pęku kluczy, ponieważ mam dostęp do tego i był używany na tym samym komputerze.
issue got solved!!
0
Dołącz do nas!