Czy ktoś pamięta grę...

Zamknięty
MaxiBelas1 Posty 1 Data rejestracji środa 8 wrzesień 2021 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 28 październik 2021 - 8 wrz 2021 o 21:38
jeniferken Posty 1 Data rejestracji wtorek 26 październik 2021 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 26 październik 2021 - 26 paź 2021 o 14:58
oparta na przeglądarce gra MMORPG wydana około 2009 roku?

Pamiętam o tym kilka rzeczy:

WSZYSTKO było intensywnie szczegółowe i chłodne.

Były tam „fantastyczne” obiekty, takie jak pływające maszyny. Dużo jak infrastruktura Studio Ghibli.

Pamiętam, jak odwiedziłem dom gracza, który był szarym zamkiem.

Kiedy postać kobieca siedzi, krzyżuje nogi.

Była gra w kółko i krzyżyk, która wykorzystuje krople wody i ognia dla Xs i Os.

Było zwierzę, które można było „wynająć” i można było kliknąć na ziemi, aby zwierzę wykopało dziurę i zdobyło materiały.

Aby zmienić swój wygląd, trzeba było wejść do małej „szafy”, która wygląda jak przenośny nocnik.

Myślę, że zaczyna się na literę „s” i zawiera słowo „świat”.

Miałem 6 lat, kiedy grałem w tę grę, udając 16 lat. xD Mam teraz 18 lat. Wydaje mi się, że gra mogła zniknąć, ale mam nadzieję, że jest tu kilku graczy, którzy w nią grali i pamiętają, co to było! Podziel się nimi ze znajomymi graczami! Dziękuję! :D

1 odpowiedzi

jeniferken Posty 1 Data rejestracji wtorek 26 październik 2021 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 26 październik 2021
Zmodyfikowany dnia 26 paź 2021 o 15:09
Does it can be play on IOS devices? If yes then what is the criteria? I mean any software need?
https://descargarn.com/tutuapp-apk/
0
Dołącz do nas!