Opera - jakie są Wasze opinie? [Zamknięty ]

Zasygnalizuj
-
Data rejestracji
poniedziałek 24 marzec 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
2 kwiecień 2020
-
Co dobrego, co złego powiecie o tej przeglądarce? Polecacie jej używanie?

13 odpowiedzi

Ale chodzi Ci o wersje desktopową czy na telefony?
na komputer
ja jestem zadowlona, nie chodzi źle, no i nie szpieguje jak Chrome, ale wersja na telefony o wiele lepiej chodzi
Data rejestracji
środa 9 lipiec 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
12 grudzień 2015
60
zgadza się, Opera na desktop zależy, czasem chodzi spoko, czasem nie, ale Opera Mini na Androida jest świetna, wolę to niz wszystkie inne przeglądarki.
Ja się zraziłam do Opery dawno temu.
Denerwowało mnie to, że ona pamięta wszystkie otwarte okna i pokazuje je przy kolejnym uruchomieniu przeglądarki,
No od Opery na pewno jest lepszy Firefox, ale sama w sobie nie jest zła, na pewno lepsza niż Internet Explorer :P
Data rejestracji
środa 9 lipiec 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
14 styczeń 2016
63
ja za Operą nie przepadam, moim zdaniem nie chodzi tak szybko jak powinna. Wolę Firefoxa.
no średnie opinie, widzę, to może faktycznie zostanę przy Firefoksie. Bo rozumiem, że Opera się zapycha tak szybko jak Firefox?
nie, ja bym nie powiedział, że muli, co więcej jestem z Opery zadowolony, ale ja i tak uważam, że najlepiej mieć parę przeglądarek, kto powiedział, że masz tylko z jednej korzystac. Wiesz, ostatnio mi bardzo mulił Chrome, zacinał się co jakiś czas, więc zamiast pomstować, po prostu wtedy przełączam sie na Firefox lub Operę
no dokładnie, ja też używam 3 przeglądarek, bo tak jest wygodniej i bezpieczniej, jak jedna siada, to masz w zapasie dwie jeszcze.
Data rejestracji
piątek 25 kwiecień 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
piątek 28 sierpień 2015
234
Mój prywatny ranking przeglądarek jest taki:
1. Chrome
2. Mozilla
3. Opera
4. IE