Masenger

Rozwiązany/Zamknięty
Magda - 5 sty 2021 o 22:42
 Magda - 5 sty 2021 o 22:57
Witam. Mam problem. Z konta na fb / z messengera mojego narzeczonego została wysłana dwa dni temu wiadomość do pewnej kobiety. Treść tej wiadomości była dosyć dwuznaczna. Dowiedziałam się o całej sytuacji, ponieważ owa kobieta zrobiła mi screena tej wiadomości oraz mi przesłała. Narzeczony zarzeka, że tego nie zrobił. Twierdzi, że ktoś włamał mu się na konto. Owszem biorę to pod uwagę, ponieważ sytuacja ta wydaje mi się bardzo podejrzana.. Sprawdzał on na swoim koncie na fb i owszem były w ten dzień logowania z innego miejsca niż on przebywał.... Aczkolwiek nie zgadzaja mi się dokładnie godziny tego logowania z godzina wysłania tej nieszczęsnej wiadomości. Bardzo proszę o pomoc.. Czy jest możliwość sprawdzenia czy ktoś wlamal mu się na konto o tej konkretnej godzinie? Nie ukrywam że od tego zależy jak potoczą się nasze dalsze losy. Sprawa jest dla mnie i dla niego bardzo ważna.. Proszę o pomoc. Ewentualnie o polecenie mi osoby która będzie w stanie to sprawdzić.

1 odpowiedzi

Dodam jeszcze myślę istotna rzecz, że ta wiadomość była wysłała jako tajna konwersacja
0
Dołącz do nas!