Messenger w 2020

Zamknięty
Jacek - 29 mar 2020 o 19:30
Max Vega Posty 259 Data rejestracji czwartek 5 marzec 2020 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 19 maj 2021 - 31 mar 2020 o 11:54
Po ponownym zainstalowaniu mesengera( w 2020 roku) nie mogę zalogować się na moje stare konto. Dostaję kod i podaje nowe hasło, wpisuje +48 I ciągle pojawia się komunikat -hasło jest nieprawidłowe.

3 odpowiedzi

Max Vega Posty 259 Data rejestracji czwartek 5 marzec 2020 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 19 maj 2021 444
30 mar 2020 o 16:45
Cześć! Możesz spróbować utworzyć NOWE konto, używając swojego numeru telefonu.
Witam. Gdy chcę utworzyć Nowe konto to otwiera się strona do Facebooka bo teraz tylko tak można. Ale ja nie tak nie chcę bo to telefon syna i za młody jest na FB;). A podobno jak się miał wcześniej Messengera bez FB to można dalej korzystać ale chyba to nie prawda...
Max Vega Posty 259 Data rejestracji czwartek 5 marzec 2020 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 19 maj 2021 444
Zmodyfikowany dnia 31 mar 2020 o 12:41
Witam. Spróbuj tak: pobierz Messenger na swój telefon. Następnie, aby skonfigurować, musisz wybrać typ konta, które rejestrujesz.

Pierwszą i najbardziej oczywistą opcją, jaką otrzymasz, jest wpis związany z Twoim profilem na Facebooku. Ale wybierasz drugą opcję: utwórz nowe konto. Aby zakończyć akcję, Messenger poprosi o numer telefonu.

Wpisz swój numer i kliknij Dalej, następnie wprowadź hasło, a na koniec zaakceptuj warunki użytkowania. W ten sposób utworzysz konto w Messengerze bez konieczności rejestracji na Facebooku.

Następnie otrzymasz SMS z kodem potwierdzającym, a twoje konto zostanie w pełni aktywowane.