Rossmann PL (Opinia o oprogramowaniu)

Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 - 12 sie 2019 o 09:48
 Anonimowy - 19 sie 2020 o 10:26
Ten wątek odnosi się do artykułu w serwisie. Aby go przeczytać, kliknij w link poniżej:

https://pl.ccm.net/download/pobierz-1557-rossmann-pl

Aplikacja mało przejrzysta, zakupy stały się po prostu skomplikowane, chodzę ostatnio tylko do hebe
Kupony 2+2 to ściema, trzeba tak na prawdę wybrać 5 produktów!
Beznadziejna. Co chwilę się zawiesza, nie pokazuje produktów, które w rzeczywistości są dostępne w wybranym sklepie. Poprzednia wersja o niebo lepsza.
W porównaniu do starej wersji ta jest beznadziejna. Już pierwszego dnia nowa super lista nie wchodziła w sklepie z rabatami. Kierowniczka Rossmanna dwoila się i troila ale niestety bez efektu. Nie polecam. Jest mało czytelna i trzeba spędzić dużo czasu wybierając swoje gratisy spośród setek produktów.
Ta nowa aplikacja jest tragiczna aż się odechciewa zakupów
Jakaś mało czytelna ta ostatnia aplikacja.Nie wiem dlaczego, ale sprawdzając produkty 2+2 gratis w dostępnych kuponach ,wyświetla mi się tylko jedna strona (ok.20 produktów), a reszta się niestety nie pokazuje. I nie dzieje się tak tylko u mnie, więc nie jest to wina telefonu. Przez to nie mogę sobie dodać produktów bo ich po prostu nie widzę.
Nie jest przyjazna . Promocje tylko w sklepie pod warunkiem wcześniejszego wybrania towaru a potem mozolne poszukiwania produktöw w sklepie . Bardzo długie oczekiwanie na aktywację promocji.
( 15 min.) Do tej pory bardzo często kupowałam w tym sklepie z odbiorem wcześniej zamówionego towaru ale chyba zmienię dotychczasowe przyzwyczajenia . Zwyczajnie szkoda mi czasu i dlatego zmienię sklep .
Bardzo mało przyjazna , np w starej wersji odnalezienie karty błyskawiczne, teraz trzeba się naklikac, itp... wolałam stara wersje
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
12 sie 2019 o 09:48
Dołącz do nas!