Jak odzyskać hasło do Messengera bez konta na Facebooku

Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 - 9 cze 2019 o 21:34
 Anonimowy - 7 sty 2022 o 12:37
Ten wątek odnosi się do artykułu w serwisie. Aby go przeczytać, kliknij w link poniżej:

https://pl.ccm.net/faq/12916-jak-odzyskac-haslo-do-messengera-bez-konta-na-facebooku

Nie jest to pomocne ponieważ wyświetla się tylko ,,to nie ja ,, nie było jeszcze tego typu problemów na moim telefonie????
Dzięki piękne za pomoc. To było ważne ze względu na kontakty i dane. Krok po kroku. Prosto i skutecznie udało się uruchomić messengera na innym telefonie. Żona jest bardzo zadowolona i szczęśliwa. Pozdrawiamy.
super
Już znalazłam rozwiązanie, założyłam na nowym telefonie aplikację messenger z facebokiem a potem w opcji przełącz konto dodałam stare konto z opcją "Nie pamiętasz hasła?" otrzymałam kod weryfikacyjny i konto odzyskane na nowym telefonie. Hura!!! Szkoda tylko, że musiałam zakładać drugie konto z facebookiem, ale liczy się efekt końcowy. Pozdrawiam wszystkich.
Niestety nadal nic się nie zmieniło po podaniu nowego hasła i informacji czekaj na zalogowanie wyskakuje ten sam komunikat, że wprowadzone hasło jest nieprawidłowe. Szkoda, że nie można się skontaktować lub zgłosić braku możliwości odzyskania hasła tak, jak np. w przypadku konta bankowego lub paybacka, po założeniu konta ponad 2 lata temu korzystałam z aplikacji i nie potrzeba było podawać hasła ponownie, zresztą nie ma możliwości wylogowania się z tej aplikacji, teraz przecież prawidłowo przeszłam przez procedurę odzyskania hasła, a i tak nie mam możliwości zalogowania się na nowym telefonie, wiadomo, że stary telefon nie jest wieczny i niedługo więcej osób, które zapomniały hasła będą miały także problemy ,bo nie idzie zarejestrować drugiej aplikacji na ten sam nr telefonu próbowałam, wyskoczył komunikat : podaj prawidłowy nr telefonu. i co zrobić? Gzie się zwrócić o pomoc? nie chcę messengera z faceboka
Damian_4418 Posty 1 Data rejestracji piątek 27 grudzień 2019 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 27 grudzień 2019
27 gru 2019 o 20:53
@Jola - przy zmianie hasła pamiętaj żeby stworzyć takie, które będzie miało wielką literę, cyfrę oraz jakiś znak specjalny, na przykład wykrzyknik. Wtedy nie powinien ci już wyskoczyć żaden komunikat.
Ja też zrobiłam krok po kroku i niby szło wszystko tak jak pokazano do momentu, kiedy po zmianie hasła powinno nastąpić logowanie, niestety otrzymałam komunikat następującej treści: Wprowadzone hasło jest nieprawidłowe. Spróbuj ponownie.
to nie dziala robie tak krok po kroku przyslany mi jest kod wpisuje go i wyskakuje nieprawidlowe haslo i musze czekac nanowy kod to jest paranoja
To nie działa proszę mi pomóc
Dołącz do nas!