Bootowalny pendrive

Rozwiązany/Zamknięty
Ktosiu - Zmodyfikowany dnia 7 gru 2018 o 14:57
yarekes Posty 10 Data rejestracji niedziela 25 listopad 2018 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 12 grudzień 2018 - 7 gru 2018 o 17:14
Siemka.Kuzyn chciał,żebym zainstalował mu win7 z pendrive'a.Normlanie bios nie widział go.Więc zrobiłem tak jak według tego poradnika http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/bootowalny-pendrive-usb-z-windows.html. Jednakże znikła mi całkowicie ikona stacji dysków DVD i pendrive'a dalej nie widziało.Kuzyn mówił,że nic innego nie ruszał(zrobiłem tylko bootowalnego pendriva i poszedłem).Chciał użyć płyty,ale przy włączaniu kompa dalej nie wystartowała instalka windowsa.

1 odpowiedzi

yarekes Posty 10 Data rejestracji niedziela 25 listopad 2018 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 12 grudzień 2018 43
7 gru 2018 o 17:14
Nie potrafisz zrobić WŁAŚCIWIE pendrive'a na partycje GPT która prawdopodobnie masz na dysku.

Użyj Rufusa (poszukaj sobie w necie programu) do zrobienia bootowalnego pendrive'a. Pend. należy formatować w FAT32, przy schemacie partycjonowaniu wybierasz opcję pierwszą , a dopiero jak nie widzi nadal zmieniasz na GPT.
5
Dołącz do nas!