Huawei Ascend G620S [Rozwiązany/Zamknięty ]

- - Ostatnia odpowiedź:  Gerwazy - 6 gru 2017 o 09:46
Dzień dobry,
telefon padł.... nie daje oznak życia.... ciężka Marka, jak tylko coś nie tak to do Chin...

Zobacz więcej 

2 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź
2
Dziękujemy
Witam. Mam już 2 uwalone telefony Huawei G620S. Niestety nic nie mogę napisać bo milczą - cegły. Ktoś wcześniej musiał namieszać w oprogramowaniu, bo komputer też nie był pomocny skoro nie było z telefonu pozwolenia na kontakt przez USB. Ale dziękuję za wsparcie - może uda mi się zastosować w przyszłości.

Dziękujemy ci, dawid9057 2

Kilka słów podziękowania byłoby miłym gestem. Dodaj komentarz

CCM pomógł 383 osobom w tym miesiącu

Anna Dobrzyńska
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Zweryfikowany ekspert
Ostatnio zalogowany
piątek 7 grudzień 2018
-
Próbowałeś przytrzymać jednocześnie i przez kilkanaście sekund guzik zwiększania głośności i guzik power? Na ekranie wyłączonego telefonu powinien się pojawić ludzik Androida. Wtedy puść przyciski. Za pomocą przycisku głośności zejdź do opcji "wipe data" albo "factory reset". Potwierdź, że chcesz to zrobić.

Powinieneś mieć telefony z ustawieniami fabrycznymi.
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Zweryfikowany ekspert
Ostatnio zalogowany
piątek 7 grudzień 2018
0
Dziękujemy
Co dokładnie się dzieje?

Czy próbowałeś/aś resetować telefon do ustawień fanbrycznych? Tracisz wtedy dane, ale telefon może przestać być cegłą. Tu piszemy o resecie: http://pl.ccm.net/faq/7559-przydatne-kody-dla-smartfonow-huawei
Karolina Świdrak
Data rejestracji
poniedziałek 24 marzec 2014
Status
Zweryfikowany ekspert
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 26 listopad 2018
-
Czy udało się uruchomić telefon? Napiszesz coś więcej?
Naładuj do pełna baterie i zrób WIPE-a.
Jeżeli nie jest uszkodzony moduł elektroniki (czyli nie utopiłeś ani nie rozbiłeś telefonu) to wipe'a przywróci Twój telefon do stanu fabrycznego - czyli będziesz miał dziewiczy telefon. Pamiętaj, że stracisz wszystko z telefonu - ale odzyskasz cegłę :)