Dlaczego klawiatura nie działa?

Rozwiązany/Zamknięty
Fretka - 2 maj 2014 o 16:59
 Fretka - 2 maj 2014 o 20:53
Cześć. Dlaczego moja klawiatura nie pisze. Proszę o pomoc

4 odpowiedzi

Co za pech, gdzie ja teraz w weekend długi dostane klawiaturę :(( ale nic, dzięki za rady, papatki!
2
Mam normalny komputer, duży, nie laptop. Sprawdziłam kabelki, jest podłączone, ale żadne światłełka się nie świecą, siostra mi kazała podłączyć do innego wejścia usb, ale dalej to samo? Co to jest? O co chodzi?? Bardzo proszę, to dla mnie ważne!
1
Edyta Pukocz Posty 347 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Współpracownik Ostatnio zalogowany piątek 7 styczeń 2022 7 629
2 maj 2014 o 17:31
Witaj Fretka, trudno odpowiedzieć na tak ogólne pytanie.

Nie wiem, czy używasz komputera stacjonarnego czy laptopa.

Zacznij od sprawdzenia, czy klawiatura jest prawidłowo podłączona. Jeśli jest i nie działa - może jest uszkodzona? Niezależnie od rezultatu testu, opisz problem podając więcej szczegółów, bo tylko w ten sposób będzie nam łatwiej zlokalizować Twój problem i Ci pomóc. Pozdrawiam.
0
GeoXXYY Posty 400 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 2 grudzień 2019 374
2 maj 2014 o 20:25
Witaj Fretka,
Jeśli na innym porcie USB nie działa, to znaczy, że klawiatura jest uszkodzona, gdyby problemem był port USB, w innym by zadziałała. W tym wypadku nie pozostaje Ci nic innego jak wymienić klawiaturę. Jeśli chcesz być naprawdę pewna, że to klawiatura (ale z tego, co piszesz, na pewno) , to spróbuj podpiąć inną do kompa, wtedy będziesz miała pewność. Pozdrawiam Geox.
0
Dołącz do nas!